Nowoczesne ogrodzenia domów – trwałe, solidne i dobrze wyglądające są oryginalną ozdobą przestrzeni. To właśnie one oddają charakter zadbanego domu.

Oferujemy szereg rozwiązań, spośród których wybierzesz ogrodzenie, które spełni Twoje wymagania.

Jakie powinno być ogrodzenie przeznaczone dla domu? Ponieważ płot to pierwsza rzecz, którą widzą odwiedzające nas osoby, toteż winien być elegancki, reprezentacyjny oraz w stylu dopasowanym do wyglądu budynku. Oprócz tego ogrodzenie, które często jest zakupem wiele lat, musi być wytrzymałe i bez uszczerbku znosić wszelkie warunki pogodowe.

Filtry
  • Przeznaczenie:

Aluminum
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Model AL48 to pionowe słupy aluminiowe o przekroju 40×80 mm w rozstawie 60 mm nadają ogrodzeniu lekkiego charakteru. Ten model to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie pionowych ogrodzeń.

Aluminum
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

AL46 to kolejny model pionowego ogrodzenia wykonanego z aluminium.  Ogrodzenie wykonane z profili 40×60 mm, jest alternatywą do naszego podstawowego modelu AL27 z profilami 100×150 mm lub 60×80 mm.  Poza cieńszym profilem ten model różni się od AL27 możliwością montażu bez betonowej podmurówki. Dzięki lżejszej konstrukcji przęsła posiadają słupki, które są gotowe do zabetonowania.

Aluminium
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Prezentujemy wyjątkowe i innowacyjne ogrodzenie, które podbija rynek w bardzo szybkim tempie. Pionowe słupy aluminiowe o przekroju 100x150mm lub lub 60x80mm w rozstawie 80-100mm. Jako uzupełnienie bramy przesuwne i furtki z pełną blachą. Całość jak zawsze aluminiowa i profesjonalnie wykonana!

 

Aluminum
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Ogrodzenie AL12 Rigido to nowy model wykonany z aluminium nawiązujący designem do stalowych modeli Verticale.

Ogrodzenie AL12 Rigido składa się z pionowych profili prostokątnych o wymiarach 82,5×22,5 mm, osadzonych w specjalnym ceowniku przygotowanym do montażu na fundamencie. Dzięki temu konstrukcja nie tylko wygląda estetycznie, ale również zapewnia wytrzymałość i trwałość.

Aluminium
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Model AL05 to proste i nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością przyciągnie uwagę. Składa się z poziomych profili prostokątnych o wysokości 140 mm, które są umieszczone w specjalnie zaprojektowanym ceowniku z maskownicą mocowań. Oferujemy także możliwość indywidualnego zamówienia profili o wyższej wysokości – nawet 200 mm. Możliwość stworzenia układu nieprzejrzystego.

Aluminium
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Nowoczesne, minimalistyczne ogrodzenie pełne wykonane w całości z aluminium. Blacha 3 lub 4mm w zależności od wymiaru elementu, malowana proszkowo w dowolny kolor RAL. Brak widocznych mocowań, sprawia, że ogrodzenie prezentuje się wyjątkowo.

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Model AL23 to aluminiowe, nowoczesne rozwiązanie, które wyróżnia się niezwykłą prostotą i elegancją. Ogrodzenie AL23 składa się z delikatnych sztachetek o wysokości 30 mm, ułożonych w odległości 20 mm od siebie. Ta delikatna konstrukcja czyni je idealnym uzupełnieniem otoczenia i podkreśla estetykę każdego ogrodu.

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Model AL09 to eleganckie i nowoczesne rozwiązanie, które zapewni Ci nie tylko prywatność, ale również podkreśli nowoczesny charakter Twojej przestrzeni. Ogrodzenie zostało wykonane z profili o wysokości 120 mm, które mają kształt elipsy i zostały ułożone w formie żaluzji

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Ogrodzenie AL26 składa się z poziomych profili prostokątnych o wysokości 140mm oraz 30mm, umieszczonych w specjalnie zaprojektowanym ceowniku z elegancką maskownicą mocowań. Odstępy między listwami zostały standardowo ustalone na około 10mm, co nadaje ogrodzeniu równowagę i harmonię.

Aluminium
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Model ogrodzenia AL12  to poziome, wykonane z aluminium rozwiązanie, które wprowadzi nowoczesny wygląd do Twojej posesji. Składa się z poziomych profili prostokątnych o wymiarach 82,5×22,5 mm, osadzonych w specjalnych pionowych ceownikach. Dzięki temu konstrukcja nie tylko wygląda estetycznie, ale również zapewnia wytrzymałość i trwałość. Brak widocznych mocowań i spawów nadaje ogrodzeniu elegancki wygląd.

Aluminium, Beton
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Ogrodzenie z płyt betonowych to nasz najnowszy i innowacyjny produkt, prefabrykowane moduły o wysokiej jakości wykonania, które zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale także solidną konstrukcję. Ogrodzenie z płyt betonowych zostało stworzone z połączenia konstrukcji aluminiowej obłożonej płytami elewacyjnymi wykonanymi z włókna-cementu, imitującymi beton architektoniczny. Moduły posiadają wymiary 1200x2000mm i gładką powierzchnię, a ich dokładność wykonania została podkreślona 10mm fazkami na narożnikach. Grubość modułów wynosi 200mm.

 

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Model AL24 to ogrodzenie aluminiowe, które wyróżnia się unikalnym układem poziomych profili, tworzących ciekawą nieprzejrzysta kompozycję. Profil o wymiarach 200x19mm jest uzupełniany profilami o wymiarach 15x15mm, co nadaje ogrodzeniu AL24 niepowtarzalny charakter.

 

Aluminium
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Słup multimedialny to nowoczesne rozwiązanie umieszczenia domofonu/wideodomofonu oraz skrzynki pocztowej w linii Twojego ogrodzenia. Wykonany jest z aluminium i doskonale harmonizuje z całością ogrodzenia. Dzięki temu, funkcjonalność i estetyka idą w parze.

Aluminium, Beton
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Nasz portal wejściowy to doskonałe rozwiązanie, które doda wyjątkowego charakteru i estetyki Twojemu wejściu. Wiemy, że wygląd ma kluczowe znaczenie, dlatego aluminiowy portal wejściowy z oświetleniem i słupem multimedialnym  na domofon, kamerę oraz skrzynkę na listy, stworzy spójną całość z ogrodzeniem, prezentując bardzo nowoczesny i elegancki wygląd.

XPS + blacha
Dla domu
$$
Produkt małobudżetowy

W przypadku modelu XPS, wypełnienie przęseł, bram i furtek składa się z płyty XPS o maksymalnej wysokości 302 mm, szczelnie zamkniętej blachą poliestrową z każdej strony. Zastosowanie blachy poliestrowej zapewnia wysoką odporność na warunki atmosferyczne, co potwierdza jej skuteczne wykorzystanie w produkcji pokryć dachowych.

Blacha alucynkowa
Dla domu
$$
Produkt małobudżetowy

Nieprzejrzysta konstrukcja ogrodzenia PK1 zapewnia prywatność. Ponadto, estetyczny wygląd ogrodzenia sprawia, że prezentuje się ono atrakcyjnie zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz posesji. Dostępne są różne warianty kolorystyczne z palety RAL, dzięki czemu możesz dopasować ogrodzenie do swoich preferencji i stylu otoczenia.

Stal
Dla domu
$$
Produkt małobudżetowy

Produkt P11 to poziome ogrodzenie, które wykonujemy z wytrzymałej stali ocynkowanej, malowanej proszkowo. Składające się z poziomych profili prostokątnych o wymiarach 80x20mm, z zaokrąglonymi narożnikami, które zostały umieszczone w specjalnych pionowych kątownikach. Dzięki temu rozwiązaniu, ogrodzenie prezentuje się nie tylko estetycznie, ale również gwarantuje niezawodność i trwałość.

Stal
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Verticale A to nowoczesne ogrodzenie o prostej minimalistycznej formie, które z pewnością ożywi wygląd Twojej posesji. Przęsło składa się z montowanych poprzecznie profili 80/20 mm, połączonych poprzeczką, zwróconych do ulicy cieńszą krawędzią kształtownika, dających estetyczny wygląd i bardzo lekką konstrukcję. 

 

Stal
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Przęsło Verticale C to nawiązanie do modelu A tylko w innej formie, w której na dole profile zostały fabrycznie zamontowane do specjalnego ceownika. W górnej części przęsła zastosowano specjalny pręt stabilizujący, który jest dyskretnie schowany w eleganckiej aluminiowej obudowie. Jego głównym zadaniem jest utrzymanie stabilności konstrukcji oraz zapobieganie odchyleniom profili wypełnienia.

Aluminium, stal
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Poszukujesz wyjątkowego wzoru ogrodzenia, który spełni Twoje oczekiwania? Świetnie trafiłeś! W naszej firmie specjalizujemy się w tworzeniu niestandardowych projektów, które są odzwierciedleniem Twojej wizji. Razem będziemy współpracować, aby naszkicować, zaprojektować i wyprodukować indywidualne ogrodzenie, które będzie spełniało wszystkie Twoje wymagania.

Stal
Dla domu
Przemysłowe
$
Produkt niskobudżetowy

Ogrodzenie przemysłowe panelowe idealne do grodzenia obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych oraz terenów rekreacyjnych i sportowych. Z paneli ogrodzeniowych można wykonać również kojec dla psa, miejsca na pojemniki na śmieci i tymczasowego ogrodzenia placu budowy.

Stal
Dla domu
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Praktyczne, trwałe ogrodzenie wykonane z dwóch prętów poziomych i jednego pionowego. Zakończone jednostronnie drutami o wysokości 30mm. Panele proste można stosować w miejscach użyteczności publicznej, w szczególności na placach zabaw.

Dla domu
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Obsługa bramy wjazdowej jeszcze nigdy nie była tak prosta

Wszystkie bramy w naszej ofercie mogą być wyposażone w elektryczny silnik otwierany pilotem, dodatkowo możemy połączyć bramę z każdym systemem inteligentnego domu lub zastosować bezpłatną aplikację Wbox, która zapewni nam jeszcze większe bezpieczeństwo. 

Ogrodzenie – wizytówka nowoczesnego domu

W naszej ofercie dostępne są ogrodzenia dla domu wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, solidne, a przy tym efektownie się prezentujące. Znajdziesz u nas:

  • nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, wyróżniające się wyjątkową elegancją, a zarazem minimalistycznym designem, dostępne w kilku interesujących wariantach, doskonałe dla nowoczesnej architektury i nowo powstałych domów,
  • praktyczne i trwałe ogrodzenia panelowe – przetłaczane i proste,
  • ogrodzenia palisadowe, w tym wykonane z blachy alucynkowej ułożonej na kształt żaluzji, co zapewnia ich użytkownikom maksimum prywatności,
  • efektowne, modne gabiony, które można dowolnie wypełnić (polecamy łupak granitowy, bazalt czy otoczaki granitowe).

Aby łatwiej było Ci podjąć decyzję, przy każdym rodzaju ogrodzenia zamieściliśmy galerię wybranych zrealizowanych zamówień. Możesz więc zobaczyć, jak dane ogrodzenie wygląda w rzeczywistości.

Nowoczesne ogrodzenia domów – bogaty wybór w najlepszych cenach

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości rozwiązań – nowoczesne ogrodzenia domów, które w znakomitej kondycji przetrwają długie lata, będą świetnie się prezentować i zapewnią Tobie oraz Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Nasze usługi obejmują sprzedaż ogrodzeń dla domów, a także pełną obsługę całego procesu inwestycyjnego związanego z ogrodzeniem. W Palisada.pl zajmiemy się wszystkimi etapami kompletowania oraz realizacji zamówienia – od pomiaru i niwelacji terenu, przez projekty i produkcję, aż po montaż ogrodzenia. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na naszą pomoc oraz fachowe doradztwo.

Sprawdź naszą ofertę!