Nowoczesne ogrodzenia domów – trwałe, solidne i dobrze wyglądające są oryginalną ozdobą przestrzeni. To właśnie one oddają charakter zadbanego domu.

Oferujemy szereg rozwiązań, spośród których wybierzesz ogrodzenie, które spełni Twoje wymagania.

Jakie powinno być ogrodzenie przeznaczone dla domu? Ponieważ płot to pierwsza rzecz, którą widzą odwiedzające nas osoby, toteż winien być elegancki, reprezentacyjny oraz w stylu dopasowanym do wyglądu budynku. Oprócz tego ogrodzenie, które często jest zakupem wiele lat, musi być wytrzymałe i bez uszczerbku znosić wszelkie warunki pogodowe.

Filtry
  • Przeznaczenie:

Aluminium
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Prezentujemy wyjątkowe i innowacyjne ogrodzenie, które podbija rynek w bardzo szybkim tempie. Pionowe słupy aluminiowe o przekroju 100x150mm lub lub 60x80mm w rozstawie 80-100mm. Jako uzupełnienie bramy przesuwne i furtki z pełną blachą. Całość jak zawsze aluminiowa i profesjonalnie wykonana!

 

Aluminium
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Proste, nowoczesne ogrodzenie z poziomych profili prostokątnych o wysokości 140mm osadzonych w specjalnie zaprojektowanym ceowniku z maskownicą mocowań. Indywidualnie na zamówienie profile o wysokości 200mm. Standardowe odstępy między listwami ok 30mm. Możliwość stworzenia układu nieprzejrzystego.

Aluminium
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Nowoczesne, minimalistyczne ogrodzenie pełne wykonane w całości z aluminium. Blacha 3 lub 4mm w zależności od wymiaru elementu, malowana proszkowo w dowolny kolor RAL. Brak widocznych mocowań, sprawia, że ogrodzenie prezentuje się wyjątkowo.

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Eleganckie nowoczesne ogrodzenie wykonane z profili o wysokości 120mm w kształcie elipsy ułożonych w formie żaluzji.

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Aluminiowy, nowoczesny model cechujący się niebywałą prostotą i elegancją. Sztachetki o wysokości 30mm osadzone w odległości 20mm czynią go idealnym uzupełnieniem awangardowej architektury nowoczesnego domu

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Najnowszy model ogrodzenia aluminiowego stworzony z połączenia modeli AL05 i AL23. Wykonany z poziomych profili prostokątnych o wysokości 140mm oraz 30mm osadzonych w specjalnie zaprojektowanym ceowniku z maskownicą mocowań.

Aluminium
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Nowoczesny poziomy model ogrodzenia wykonany z aluminium. Poziome profile prostokątne 82,5×22,5mm z promieniami, osadzone w specjalnych pionowych ceownikach. Brak widocznych mocowań i spawów. Standardowa odległość miedzy lamelkami ok. 30mm z możliwością zmniejszenia odległości lub stworzenia układu nieprzejrzystego.

Aluminium, Beton
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Prefabrykowane moduły – konstrukcja stalowa/aluminiowa obłożona płytami elewacyjnymi włókno-cementowymi imitującymi beton architektoniczny. Moduł o wymiarach 1200x2000mm. Idealna gładka powierzchnia, wysoka dokładność wykonania, wykończone 10mm fazkami na narożnikach.

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Nowy model ogrodzenia aluminiowego wykonany z poziomych profili 200x19mm naprzemiennie z profilem 15x15mm. Układ nieprzejrzysty pozwala zachować prywatność i jednocześnie podkreśla nowoczesny styl grodzonego terenu.

Aluminium
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Nowoczesna forma umieszczenia domofonu/wideodomofonu oraz skrzynki pocztowej w linii ogrodzenia. Słup wykonany z aluminium, w pełni kompatybilny z ogrodzeniem. Możliwość umieszczenia napisu, nazwy ulicy, wrzutki na listy etc.

Aluminium, Beton
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Portal wejściowy to doskonała forma aranżacji wejścia, jego wygląd ma kluczowe znaczenie ponieważ decyduje o całościowym postrzeganiu posesji.
Aluminiowy portal wejściowy z oświetleniem i słupkiem na domofon, kamerkę, skrzynkę na listy, tworzy z ogrodzeniem spójną całość o bardzo nowoczesnym i eleganckim wyglądzie.

XPS + blacha
Dla domu
$$
Produkt małobudżetowy

W modelu XPS wypełnienie przęseł, bram i furtek stanowi płyta XPS o maksymalnej wysokości 302 mm zamknięta szczelnie z każdej strony blachą poliestrową. XPS czyni płytę lekką i trwałą, a zastosowana blacha daje wysoką odporność na warunki atmosferyczne.

Blacha alucynkowa
Dla domu
$$
Produkt małobudżetowy

Nowoczesne ogrodzenie wykonane z blachy alucynkowej ułożonej na kształt żaluzji zapewniające użytkownikowi prywatność. Specjalnie profilowany kształt sztachet nadaje elementom ogrodzenia wysoką sztywność i estetyczny wygląd. Efektownie komponuje się w nowoczesnej architekturze.

Stal
Dla domu
$$
Produkt małobudżetowy

Nowoczesny poziomy model ogrodzenia wykonany ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo. Poziome profile prostokątne 80x20mm z promieniami, osadzone w specjalnych pionowych kątownikach. Brak widocznych mocowań i spawów.

Stal
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Nowoczesne przęsło, w którym w zależności od wersji profile zamontowane są fabrycznie do specjalnego ceownika lub połączone poprzeczką. Przęsło montuje się do wykonanej uprzednio ławy fundamentowej. Wypełnienie w postaci kształtowników 80/20 mm. Zwrócone do ulicy cieńszą krawędzią kształtownika.

Stal
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Nowoczesne przęsło, w którym profile zamontowane są fabrycznie do specjalnego ceownika. Przęsło montuje się do wykonanej uprzednio ławy fundamentowej. Wypełnienie w postaci kształtowników 80/20 mm. Zwrócone do ulicy cieńszą krawędzią kształtownika.

Aluminium, stal
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Szukasz wzoru ogrodzenia, ale nigdzie nie możesz znaleźć tego co Ci się podoba? Dobrze trafiłeś! W naszej firmie wykonujemy nieszablonowe projekty, będące wizją inwestora. Wspólnie je naszkicujemy, zaprojektujemy oraz wyprodukujemy. Zapraszamy do składania zapytania, możesz załączyć zdjęcia tego co Ci się podoba.

Aluminium
Dla domu
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Praktyczne, trwałe ogrodzenie wykonane z dwóch prętów poziomych i jednego pionowego. Zakończone jednostronnie drutami o wysokości 30mm. Panele proste można stosować w miejscach użyteczności publicznej, w szczególności na placach zabaw.

Stal
Dla domu
Przemysłowe
$
Produkt niskobudżetowy

Ogrodzenie przemysłowe panelowe idealne do grodzenia obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych oraz terenów rekreacyjnych i sportowych. Z paneli ogrodzeniowych można wykonać również kojec dla psa, miejsca na pojemniki na śmieci i tymczasowego ogrodzenia placu budowy.

Dla domu
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Obsługa bramy wjazdowej jeszcze nigdy nie była tak prosta

Wszystkie bramy w naszej ofercie mogą być wyposażone w elektryczny silnik otwierany pilotem, dodatkowo możemy połączyć bramę z każdym systemem inteligentnego domu lub zastosować bezpłatną aplikację Wbox, która zapewni nam jeszcze większe bezpieczeństwo. 

Ogrodzenie – wizytówka nowoczesnego domu

W naszej ofercie dostępne są ogrodzenia dla domu wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, solidne, a przy tym efektownie się prezentujące. Znajdziesz u nas:

  • nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, wyróżniające się wyjątkową elegancją, a zarazem minimalistycznym designem, dostępne w kilku interesujących wariantach, doskonałe dla nowoczesnej architektury i nowo powstałych domów,
  • praktyczne i trwałe ogrodzenia panelowe – przetłaczane i proste,
  • ogrodzenia palisadowe, w tym wykonane z blachy alucynkowej ułożonej na kształt żaluzji, co zapewnia ich użytkownikom maksimum prywatności,
  • efektowne, modne gabiony, które można dowolnie wypełnić (polecamy łupak granitowy, bazalt czy otoczaki granitowe).

Aby łatwiej było Ci podjąć decyzję, przy każdym rodzaju ogrodzenia zamieściliśmy galerię wybranych zrealizowanych zamówień. Możesz więc zobaczyć, jak dane ogrodzenie wygląda w rzeczywistości.

Nowoczesne ogrodzenia domów – bogaty wybór w najlepszych cenach

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości rozwiązań – nowoczesne ogrodzenia domów, które w znakomitej kondycji przetrwają długie lata, będą świetnie się prezentować i zapewnią Tobie oraz Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Nasze usługi obejmują sprzedaż ogrodzeń dla domów, a także pełną obsługę całego procesu inwestycyjnego związanego z ogrodzeniem. W Palisada.pl zajmiemy się wszystkimi etapami kompletowania oraz realizacji zamówienia – od pomiaru i niwelacji terenu, przez projekty i produkcję, aż po montaż ogrodzenia. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na naszą pomoc oraz fachowe doradztwo.

Sprawdź naszą ofertę!