Filtry
  • Przeznaczenie:

Aluminium
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Nowoczesna forma umieszczenia domofonu/wideodomofonu oraz skrzynki pocztowej w linii ogrodzenia. Słup wykonany z aluminium, w pełni kompatybilny z ogrodzeniem. Możliwość umieszczenia napisu, nazwy ulicy, wrzutki na listy etc.

Aluminium, Beton
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Portal wejściowy to doskonała forma aranżacji wejścia, jego wygląd ma kluczowe znaczenie ponieważ decyduje o całościowym postrzeganiu posesji.
Aluminiowy portal wejściowy z oświetleniem i słupkiem na domofon, kamerkę, skrzynkę na listy, tworzy z ogrodzeniem spójną całość o bardzo nowoczesnym i eleganckim wyglądzie.

XPS + blacha
Dla domu
$$
Produkt małobudżetowy

W modelu XPS wypełnienie przęseł, bram i furtek stanowi płyta XPS o maksymalnej wysokości 302 mm zamknięta szczelnie z każdej strony blachą poliestrową. XPS czyni płytę lekką i trwałą, a zastosowana blacha daje wysoką odporność na warunki atmosferyczne.

Blacha alucynkowa
Dla domu
$$
Produkt małobudżetowy

Nowoczesne ogrodzenie wykonane z blachy alucynkowej ułożonej na kształt żaluzji zapewniające użytkownikowi prywatność. Specjalnie profilowany kształt sztachet nadaje elementom ogrodzenia wysoką sztywność i estetyczny wygląd. Efektownie komponuje się w nowoczesnej architekturze.

Stal
Dla domu
$$
Produkt małobudżetowy

Nowoczesny poziomy model ogrodzenia wykonany ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo. Poziome profile prostokątne 80x20mm z promieniami, osadzone w specjalnych pionowych kątownikach. Brak widocznych mocowań i spawów.

Stal
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Nowoczesne przęsło, w którym w zależności od wersji profile zamontowane są fabrycznie do specjalnego ceownika lub połączone poprzeczką. Przęsło montuje się do wykonanej uprzednio ławy fundamentowej. Wypełnienie w postaci kształtowników 80/20 mm. Zwrócone do ulicy cieńszą krawędzią kształtownika.

Stal
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Nowoczesne przęsło, w którym profile zamontowane są fabrycznie do specjalnego ceownika. Przęsło montuje się do wykonanej uprzednio ławy fundamentowej. Wypełnienie w postaci kształtowników 80/20 mm. Zwrócone do ulicy cieńszą krawędzią kształtownika.

Aluminium, stal
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Szukasz wzoru ogrodzenia, ale nigdzie nie możesz znaleźć tego co Ci się podoba? Dobrze trafiłeś! W naszej firmie wykonujemy nieszablonowe projekty, będące wizją inwestora. Wspólnie je naszkicujemy, zaprojektujemy oraz wyprodukujemy. Zapraszamy do składania zapytania, możesz załączyć zdjęcia tego co Ci się podoba.

Dla domu
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Obsługa bramy wjazdowej jeszcze nigdy nie była tak prosta

Wszystkie bramy w naszej ofercie mogą być wyposażone w elektryczny silnik otwierany pilotem, dodatkowo możemy połączyć bramę z każdym systemem inteligentnego domu lub zastosować bezpłatną aplikację Wbox, która zapewni nam jeszcze większe bezpieczeństwo. 

Ogrodzenie palisadowe

Rynek ogrodzeń, płotów i bram jest bogaty. Można znaleźć na nim produkt idealnie pasujący do wymagań bezpieczeństwa, stylu okalanego budynku, a także zakładanej wielkości inwestycji.

Estetyczny minimalizm uzyskamy ogrodzeniami palisadowymi

Ta nowoczesna forma ogrodzeń najlepiej sprawdza się do okalania budynków mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. Ogrodzenia palisadowe tworzą harmonijną całość szczególnie z nowoczesnymi budynkami. Palisady współgrają jednak z każdym otoczeniem. Ogrodzenia palisadowe są trwałe, wytrzymałe, estetyczne, ekonomiczne i praktyczne. Mimo swojej minimalistycznej formy pozwalają zachować na ogradzanej powierzchni maksimum bezpieczeństwa i stosunkowo skuteczne odgrodzenie od otoczenia. Dzięki temu tego typu ogrodzenie nadaje poczucia lekkości i nowoczesności w całej okolicy, a domownikom umożliwia relaks na terenie swojej posesji.