Filtry
  • Przeznaczenie:

Stal
Dla domu
Przemysłowe
$
Produkt niskobudżetowy

Ogrodzenie przemysłowe panelowe idealne do grodzenia obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych oraz terenów rekreacyjnych i sportowych. Z paneli ogrodzeniowych można wykonać również kojec dla psa, miejsca na pojemniki na śmieci i tymczasowego ogrodzenia placu budowy.

Stal
Dla domu
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Praktyczne, trwałe ogrodzenie wykonane z dwóch prętów poziomych i jednego pionowego. Zakończone jednostronnie drutami o wysokości 30mm. Panele proste można stosować w miejscach użyteczności publicznej, w szczególności na placach zabaw.

Stal
Przemysłowe
$
Produkt niskobudżetowy

Wygrodzenia modułowe spełniają aktualne normy EN. System modułowy pozwala na dostosowywanie się do indywidualnych wymagań wszystkich rodzajów obiektów.
Zapewniamy wysoką jakość zaplecza technicznego oraz doświadczony i wykwalifikowany zespół.

Stal
Przemysłowe
$$
Produkt małobudżetowy

W naszej szerokiej gamie ogrodzeń oferujemy również profesjonalne ogrodzenia przemysłowe, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności. Nasze ogrodzenia są dostępne w dwóch wariantach: z panelami prostymi lub przetłaczanymi, a także oferują dodatkową opcję zabezpieczenia w postaci drutów kolczastych.

Stal
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Bramy przemysłowe z wypełnieniem palisadowym to masywne i niezawodne rozwiązanie dla Twojego obiektu. W komplecie znajdziesz nie tylko bramę, ale również słupy oraz zestaw jezdno-prowadzący, który obejmuje wózki i rolki, zapewniając płynne i bezproblemowe przesuwanie bramy. Dodatkowo, bramy są przygotowane pod instalację automatyki, co pozwala na łatwe sterowanie i wygodę w codziennym użytkowaniu.

Stal
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Bramy przemysłowe z wypełnieniem panelowym to doskonałe rozwiązanie, które łączy lekkość i sztywność, zapewniając niezawodność i trwałość. W komplecie otrzymasz nie tylko bramę, ale również słupy oraz kompletny zestaw jezdno-prowadzący, który zawiera wózki i rolkę prowadzącą. Dodatkowo, bramy są przygotowane pod instalację automatyki, co umożliwia wygodne sterowanie i automatyczne otwieranie oraz zamykanie. Jako opcja zamek hakowy lub LOCINOX, pochwyt ręcznego otwierania i automatyka.

Stal
Przemysłowe
$$$
Produkt średniobudżetowy

Niezawodne furtki przemysłowe wypełnione panelem przetłaczanym, prostym lub profilem. Wyposażone w zamek zatrzaskowy, klamki, przylgę, zawiasy oraz słupy. Jako opcja możliwość wyposażenia w elementy marki LOCINOX. Każda furtka może posiadać klamki lub gałki nieruchome. W standardzie posiadają zawiasy regulowane.

Stal
Przemysłowe
$$$
Produkt średniobudżetowy

Solidne ogrodzenia linii kolejowych zostały zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i ochronę obszarów infrastruktury kolejowej przed nieuprawnionym dostępem osób, zwierząt i pojazdów. Wykonane ze sztywnych paneli zabezpieczonych antykorozyjnie, malowane proszkowo na kolor RAL. Panele możemy wyposażyć w nakładkę systemową zabezpieczając ostre krawędzie ogrodzenia.

Dla domu
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Obsługa bramy wjazdowej jeszcze nigdy nie była tak prosta

Wszystkie bramy w naszej ofercie mogą być wyposażone w elektryczny silnik otwierany pilotem, dodatkowo możemy połączyć bramę z każdym systemem inteligentnego domu lub zastosować bezpłatną aplikację Wbox, która zapewni nam jeszcze większe bezpieczeństwo. 

Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe muszą spełniać szczególnie istotną funkcję ochraniania ogradzanej powierzchni oraz zapewnienia szybkiej komunikacji przez zamontowane w nich bramy wjazdowe i furtki. Ogrodzenia przemysłowe powinny być więc niezwykle trwałe oraz zoptymalizowane pod kątem wielkości, jakości i możliwości konstrukcyjnych.

Dział ogrodzeń przemysłowych jest szczególnie rozwinięty

Rodzaje ogradzanych powierzchni przemysłowych są różne. Wymagają zatem indywidualnych i przemyślanych rozwiązań. Ich powierzchnie są zazwyczaj bardzo rozległe, więc panele ogrodzeń wymagają dodatkowych zabezpieczeń i wzmocnień. Muszą być wykonane z mocnych materiałów i gwarantować wysoką jakość wykonania. Przy tym w żaden sposób nie powinny szpecić otoczenia. Ogrodzenia palisadowe, panelowe, specjalnie przygotowane ogrodzenia sportowe, a nawet płoty z gabionu czy siatki, powinny też dobrze współgrać z bramami przemysłowymi i furtkami wejściowymi.

Mając na uwadze wszystkie oczekiwania stawiane przed dużymi ogrodzeniami, palisada.pl rozbudowała dział ogrodzeń wykorzystywanych w przemyśle. Każde zaproponowane ogrodzenie przemysłowe z pewnością spełni wymagania większości użytkowników.