Filtry
  • Przeznaczenie:

Aluminum
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Model AL48 to pionowe słupy aluminiowe o przekroju 40×80 mm w rozstawie 60 mm nadają ogrodzeniu lekkiego charakteru. Ten model to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie pionowych ogrodzeń.

Aluminum
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

AL46 to kolejny model pionowego ogrodzenia wykonanego z aluminium.  Ogrodzenie wykonane z profili 40×60 mm, jest alternatywą do naszego podstawowego modelu AL27 z profilami 100×150 mm lub 60×80 mm.  Poza cieńszym profilem ten model różni się od AL27 możliwością montażu bez betonowej podmurówki. Dzięki lżejszej konstrukcji przęsła posiadają słupki, które są gotowe do zabetonowania.

Aluminium
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Prezentujemy wyjątkowe i innowacyjne ogrodzenie, które podbija rynek w bardzo szybkim tempie. Pionowe słupy aluminiowe o przekroju 100x150mm lub lub 60x80mm w rozstawie 80-100mm. Jako uzupełnienie bramy przesuwne i furtki z pełną blachą. Całość jak zawsze aluminiowa i profesjonalnie wykonana!

 

Aluminium
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Model AL05 to proste i nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością przyciągnie uwagę. Składa się z poziomych profili prostokątnych o wysokości 140 mm, które są umieszczone w specjalnie zaprojektowanym ceowniku z maskownicą mocowań. Oferujemy także możliwość indywidualnego zamówienia profili o wyższej wysokości – nawet 200 mm. Możliwość stworzenia układu nieprzejrzystego.

Aluminium
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Nowoczesne, minimalistyczne ogrodzenie pełne wykonane w całości z aluminium. Blacha 3 lub 4mm w zależności od wymiaru elementu, malowana proszkowo w dowolny kolor RAL. Brak widocznych mocowań, sprawia, że ogrodzenie prezentuje się wyjątkowo.

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Model AL23 to aluminiowe, nowoczesne rozwiązanie, które wyróżnia się niezwykłą prostotą i elegancją. Ogrodzenie AL23 składa się z delikatnych sztachetek o wysokości 30 mm, ułożonych w odległości 20 mm od siebie. Ta delikatna konstrukcja czyni je idealnym uzupełnieniem otoczenia i podkreśla estetykę każdego ogrodu.

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Model AL09 to eleganckie i nowoczesne rozwiązanie, które zapewni Ci nie tylko prywatność, ale również podkreśli nowoczesny charakter Twojej przestrzeni. Ogrodzenie zostało wykonane z profili o wysokości 120 mm, które mają kształt elipsy i zostały ułożone w formie żaluzji

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Ogrodzenie AL26 składa się z poziomych profili prostokątnych o wysokości 140mm oraz 30mm, umieszczonych w specjalnie zaprojektowanym ceowniku z elegancką maskownicą mocowań. Odstępy między listwami zostały standardowo ustalone na około 10mm, co nadaje ogrodzeniu równowagę i harmonię.

Aluminium
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Model ogrodzenia AL12  to poziome, wykonane z aluminium rozwiązanie, które wprowadzi nowoczesny wygląd do Twojej posesji. Składa się z poziomych profili prostokątnych o wymiarach 82,5×22,5 mm, osadzonych w specjalnych pionowych ceownikach. Dzięki temu konstrukcja nie tylko wygląda estetycznie, ale również zapewnia wytrzymałość i trwałość. Brak widocznych mocowań i spawów nadaje ogrodzeniu elegancki wygląd.

Aluminium, Beton
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Ogrodzenie z płyt betonowych to nasz najnowszy i innowacyjny produkt, prefabrykowane moduły o wysokiej jakości wykonania, które zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale także solidną konstrukcję. Ogrodzenie z płyt betonowych zostało stworzone z połączenia konstrukcji aluminiowej obłożonej płytami elewacyjnymi wykonanymi z włókna-cementu, imitującymi beton architektoniczny. Moduły posiadają wymiary 1200x2000mm i gładką powierzchnię, a ich dokładność wykonania została podkreślona 10mm fazkami na narożnikach. Grubość modułów wynosi 200mm.

 

Aluminium
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Model AL24 to ogrodzenie aluminiowe, które wyróżnia się unikalnym układem poziomych profili, tworzących ciekawą nieprzejrzysta kompozycję. Profil o wymiarach 200x19mm jest uzupełniany profilami o wymiarach 15x15mm, co nadaje ogrodzeniu AL24 niepowtarzalny charakter.

 

Aluminium
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Słup multimedialny to nowoczesne rozwiązanie umieszczenia domofonu/wideodomofonu oraz skrzynki pocztowej w linii Twojego ogrodzenia. Wykonany jest z aluminium i doskonale harmonizuje z całością ogrodzenia. Dzięki temu, funkcjonalność i estetyka idą w parze.

Aluminium, Beton
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Nasz portal wejściowy to doskonałe rozwiązanie, które doda wyjątkowego charakteru i estetyki Twojemu wejściu. Wiemy, że wygląd ma kluczowe znaczenie, dlatego aluminiowy portal wejściowy z oświetleniem i słupem multimedialnym  na domofon, kamerę oraz skrzynkę na listy, stworzy spójną całość z ogrodzeniem, prezentując bardzo nowoczesny i elegancki wygląd.

Stal
Dla domu
$$$
Produkt średniobudżetowy

Przęsło Verticale C to nawiązanie do modelu A tylko w innej formie, w której na dole profile zostały fabrycznie zamontowane do specjalnego ceownika. W górnej części przęsła zastosowano specjalny pręt stabilizujący, który jest dyskretnie schowany w eleganckiej aluminiowej obudowie. Jego głównym zadaniem jest utrzymanie stabilności konstrukcji oraz zapobieganie odchyleniom profili wypełnienia.

Aluminium, stal
Dla domu
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Poszukujesz wyjątkowego wzoru ogrodzenia, który spełni Twoje oczekiwania? Świetnie trafiłeś! W naszej firmie specjalizujemy się w tworzeniu niestandardowych projektów, które są odzwierciedleniem Twojej wizji. Razem będziemy współpracować, aby naszkicować, zaprojektować i wyprodukować indywidualne ogrodzenie, które będzie spełniało wszystkie Twoje wymagania.

Dla domu
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Obsługa bramy wjazdowej jeszcze nigdy nie była tak prosta

Wszystkie bramy w naszej ofercie mogą być wyposażone w elektryczny silnik otwierany pilotem, dodatkowo możemy połączyć bramę z każdym systemem inteligentnego domu lub zastosować bezpłatną aplikację Wbox, która zapewni nam jeszcze większe bezpieczeństwo. 

Ogrodzenie aluminiowe jest funkcjonalne i proste w montażu – składa się z paneli oraz słupków aluminiowych. Charakteryzuje się również wysoką estetyką i dużą wytrzymałością. Ponadto nasze rozwiązania cechuje ponadczasowy design.

Charakterystyka ogrodzenia z aluminium

Ogrodzenia aluminiowe charakteryzują się stosunkowo niską wagą, co ułatwia transport i montaż. Do ich zalet zalicza się też odporność na korozję i zmienne warunki atmosferyczne. Co istotne, produkty nie wymagają konserwacji. Na uwagę zasługuje również fakt, że aluminiowe ogrodzenie wycina się laserowo – to wpływa na precyzję wykonania i możliwość doboru różnych rozmiarów profili.

Solidne ogrodzenia aluminiowe – rodzaje

Jako producent ogrodzeń aluminiowych zapewniamy szeroki asortyment. W naszej ofercie znajdują się profile pełne oraz ażurowe. Do wyboru są również konstrukcje z elementami szklanymi oraz betonowymi. Zainteresowaniem cieszą się ponadto bramy przesuwne i harmonijkowe. Ogrodzenia z aluminium zabezpiecza się lakierem proszkowym, a ich kolor można dopasować do elewacji budynku.

Ogrodzenia aluminiowe – producent i cena

Zapewniamy ogrodzenia aluminiowe dla firm oraz odbiorców indywidualnych. Ich ceny zależą od wielu czynników, m.in. rodzaju i rozmiarów profili. Wykonujemy również ogrodzenia aluminiowe na specjalne zamówienie. Jako producent dysponujemy rozbudowanym zapleczem technologicznym, co wpływa na szybkość realizacji zleceń. W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie znajdują się również ogrodzenia palisadowe, pionowe i ogrodzenia panelowe.