Filtry
  • Przeznaczenie:

Aluminium, Beton
Dla domu
$$$$$
Produkt premium

Nasz portal wejściowy to doskonałe rozwiązanie, które doda wyjątkowego charakteru i estetyki Twojemu wejściu. Wiemy, że wygląd ma kluczowe znaczenie, dlatego aluminiowy portal wejściowy z oświetleniem i słupem multimedialnym  na domofon, kamerę oraz skrzynkę na listy, stworzy spójną całość z ogrodzeniem, prezentując bardzo nowoczesny i elegancki wygląd.

Stal
Przemysłowe
$$
Produkt małobudżetowy

W naszej szerokiej gamie ogrodzeń oferujemy również profesjonalne ogrodzenia przemysłowe, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności. Nasze ogrodzenia są dostępne w dwóch wariantach: z panelami prostymi lub przetłaczanymi, a także oferują dodatkową opcję zabezpieczenia w postaci drutów kolczastych.

Stal
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Bramy przemysłowe z wypełnieniem palisadowym to masywne i niezawodne rozwiązanie dla Twojego obiektu. W komplecie znajdziesz nie tylko bramę, ale również słupy oraz zestaw jezdno-prowadzący, który obejmuje wózki i rolki, zapewniając płynne i bezproblemowe przesuwanie bramy. Dodatkowo, bramy są przygotowane pod instalację automatyki, co pozwala na łatwe sterowanie i wygodę w codziennym użytkowaniu.

Stal
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Bramy przemysłowe z wypełnieniem panelowym to doskonałe rozwiązanie, które łączy lekkość i sztywność, zapewniając niezawodność i trwałość. W komplecie otrzymasz nie tylko bramę, ale również słupy oraz kompletny zestaw jezdno-prowadzący, który zawiera wózki i rolkę prowadzącą. Dodatkowo, bramy są przygotowane pod instalację automatyki, co umożliwia wygodne sterowanie i automatyczne otwieranie oraz zamykanie. Jako opcja zamek hakowy lub LOCINOX, pochwyt ręcznego otwierania i automatyka.

Stal
Przemysłowe
$$$
Produkt średniobudżetowy

Niezawodne furtki przemysłowe wypełnione panelem przetłaczanym, prostym lub profilem. Wyposażone w zamek zatrzaskowy, klamki, przylgę, zawiasy oraz słupy. Jako opcja możliwość wyposażenia w elementy marki LOCINOX. Każda furtka może posiadać klamki lub gałki nieruchome. W standardzie posiadają zawiasy regulowane.

Stal
Przemysłowe
$$$
Produkt średniobudżetowy

Solidne ogrodzenia linii kolejowych zostały zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i ochronę obszarów infrastruktury kolejowej przed nieuprawnionym dostępem osób, zwierząt i pojazdów. Wykonane ze sztywnych paneli zabezpieczonych antykorozyjnie, malowane proszkowo na kolor RAL. Panele możemy wyposażyć w nakładkę systemową zabezpieczając ostre krawędzie ogrodzenia.

Dla domu
Przemysłowe
$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Obsługa bramy wjazdowej jeszcze nigdy nie była tak prosta

Wszystkie bramy w naszej ofercie mogą być wyposażone w elektryczny silnik otwierany pilotem, dodatkowo możemy połączyć bramę z każdym systemem inteligentnego domu lub zastosować bezpłatną aplikację Wbox, która zapewni nam jeszcze większe bezpieczeństwo. 

Bramy i furtki

Furtki i bramy wjazdowe powinny być miejscami szczególnie przemyślanymi, nie tylko pod względem wyglądu, ale również sposobu montażu i działania, rozmiarów oraz rozwiązań praktycznych, szczególnie istotnych przy dużych obiektach wymagających zastosowania bram nieszablonowych: szlabanów automatycznych, bram przemysłowych czy skrzydłowych, składanych harmonijkowo. W sklepie Palisada podsuwamy najlepsze rozwiązania do każdej inwestycji. Bogate doświadczenie pozwala skutecznie i trafnie wybierać najlepsze bramy wjazdowe.

Bramy i furtki muszą być solidne

Oczywiście do każdego stylu budynku będą pasowały inne bramy. Odpowiednio dobrana brama panelowa okaże się dobrym rozwiązaniem zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych. Każda jednak powinna być solidna i zapewniać bezpieczeństwo ochranianym powierzchniom. Najlepsze bramy ogrodzeniowe to zazwyczaj bramy metalowe, niezależnie, czy będą to bramy panelowe, przesuwne lub skrzydłowe. Jeśli będą spełniały podstawowe wymagania, okażą się najlepszym i ponadczasowym rozwiązaniem, które spełni swoje funkcje przez lata.

Szczególnie przemyślane muszą być bramy przemysłowe

To właśnie bramy przemysłowe chronią duże obiekty i muszą zapewniać bezproblemowy przejazd wielkogabarytowych pojazdów. Brama wjazdowa przy obiektach przemysłowych musi być solidna, trwała, a przy tym stosunkowo lekka. Niezbędne są tu rozwiązania technologiczne samej automatyki.