Filtry
  • Przeznaczenie:

Brak wyszukiwanej treści

Wygląda na to, że nie ma tutaj treści, której szukasz

Wróć do strony głównej

Ogrodzenie z siatki wyróżnia się stabilną konstrukcją. Znajduje zastosowanie w wielu branżach, ale nadaje się również do montażu na prywatnych posesjach. Charakteryzuje się trwałością oraz odpornością na czynniki atmosferyczne.

Ogrodzenie siatkowe – charakterystyka

Ogrodzenia z siatki ceni się za ogromną wytrzymałość. Można z nich korzystać przez wiele lat. Do wyboru są produkty o różnych rozmiarach, kolorach i wielkości oczek, co pozwala na dopasowanie wariantu do indywidualnych potrzeb. Ogrodzenie siatkowe wykonuje się z metalu lub plastiku. Produkty posiadają splot najczęściej w kształcie prostokątów albo kwadratów. Ażurowa budowa nie zasłania widoku na przestrzeń znajdującą się wokół wyodrębnionego terenu.

Zalety ogrodzeń siatkowych

Ogrodzenia siatkowe odznaczają się różnorodnością zastosowań. Sięgają po nie zarówno prywatni inwestorzy, jak i przedstawiciele firm. Za ich pomocą można wyznaczać granicę działek rekreacyjnych, placów budowy, sadów czy pól. Sprawdzają się również jako dodatkowe zabezpieczenie balkonu lub tarasu. Cechują się stosunkowo lekką wagą i szybkim montażem. Na uwagę zasługuje także wysoka estetyka i stosunkowo niski koszt wykonania – ogrodzenia z siatki to jedno z najekonomiczniejszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Cena ogrodzenia z siatki – oferta Palisada

Ogrodzenia z siatki wyróżnia atrakcyjna cena. Wysokość inwestycji zależy m.in. od rodzaju i grubości zastosowanego materiału. Znaczenie mają również dodatkowe akcesoria. Standardowo na ogrodzenia siatkowe wykorzystuje się zestaw montażowy zawierający słupki, nakrętki, śrubki, druty wiązałkowe lub naciągowe i napinacze. Cena wzrasta w przypadku zastosowania dodatkowych zabezpieczeń, np. drutów kolczastych odstraszających drapieżniki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na ogrodzenia z siatki. Cena jest ustalana indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami nabywców. W naszym portfolio produktowym znajdują się również ogrodzenia palisadowe oraz ogrodzenia aluminiowe.