Realizacje

Pricing

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 311 72 91

ogrodzenie aluminiowe na zamówieniepodmurówka granitowa i przęsła z aluminium

Lokalizacja: Łagiewniki

Wykonane na specjalne zamówienie ułożenie lamelek poziomych o różnych wysokościach: 14, 8 i 3 cm. Dolna część ogrodzenia wykończona podmurówką granitową. Słupki w kolorze grafitowym (RAL7016), przęsła w kolorze jasnego aluminium (RAL9006).

ogrodzenie aluminiowe na murkachbrama przesuwne aluminiowe zbieżne

Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie

Wymienione drewniane ogrodzenie na nowoczesny wzór AL09 eco wykonany w całości z aluminium. Profile owalne ułożone na kształt żaluzji. Malowanie proszkowe na kolor brązowy (RAL8017). Obie bramy posiadają automatykę i otwierają się równocześnie po wciśnięciu przycisku na pilocie.

furtka aluminiowa ze słupem multimedialnymbrama przesuwna aluminiowa i przęsła

Lokalizacja: Brzeg

Ogrodzenie firmy ze sklepem wysyłkowym. Delikatne poziome ogrodzenie aluminiowe montowane na słupkach. Całość osadzona na murku klienta. Przy furtce słupek multimedialny wyposażony w wideodomofon oraz przelotową skrzynkę na listy. Przesuwna brama o szerokości 6 metrów z automatyką. Kolor grafitowy (RAL7016)

aluminiowa brama dwuskrzydłowa w kolorze drewnaaluminiowe ogrodzenie al05 w kolorze drewna

Lokalizacja: Odolanów

Specjalna technologia umożliwia uzyskanie wyjątkowego efektu imitującego drewno. W tej realizacji wykonaliśmy również balustrady aluminiowe. Całość idealnie komponuje się roletami i framugami okien. Kolor złoty dąb.

ogrodzenie aluminiowe na zamówienieogrodzenie aluminiowe na zamówienie

Lokalizacja: Wrocław, Borek

Solidne ogrodzenia aluminiowe to estetyczne oraz wytrzymałe rozwiązanie, które przetrwa próbę czasu. Na indywidualne zamówienie Klienta zaprojektowaliśmy oraz wyprodukowaliśmy klasyczne ogrodzenie aluminiowe z furtką w kolorze antracytowym, które idealnie współgra z budynkiem na terenie posesji.

Całość zamontowaliśmy na przygotowanych już murkach betonowych o prostym, tradycyjnym kształcie. Ogrodzenie tego typu nie ogranicza widoczności, a jednocześnie zabezpiecza teren posesji przed niepożądanymi osobami.

ogrodzenie toru wyścigów konnychtor wyścigów konnych z ogrodzeniem

Lokalizacja: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice

Ogrodzenie z paneli przetłaczanych Vega B Light o wysokości 1530mm. Kolor biały (RAL 9016) oraz dodatkowo zabezpieczenie zewnętrznej linii toru wyścigów konnych kanatem z tworzywa.

ogrodzenia placów zabawpanel ogrodzeniowy na placu zabaw

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Wykonujemy ogrodzenia w różnych kolorach z palety RAL. Tu przykładowe realizacje z placów zabaw. Kolor paneli RAL 4006 a słupków RAL 1023. Oczywiście panele zakończone na gładko zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa przestrzeni publicznych.

gabion z gnejsemaluminiowa brama przesuwna

Lokalizacja: Legnica

Brama i furtka modelu AL12 w kolorze grafitowym. Gabiony wypełnione gnejsem. Wysokość ogrodzenia 1,3m.

ogrodzenie aluminiowe AL23 oraz beton architektonicznyzadaszenie nad furtką

Lokalizacja: OpolePoziome nowoczesne i delikatne ogrodzenie w kolorze grafitowym. Całość uzupełnia zadaszenie nad furtką z konstrukcji aluminiowej obłożonej płytami z betonu architektonicznego.

ogrodzenie poziome z gabionemogrodzenie poziome z gabionem bramą i furtką

Lokalizacja: Kobierzyce

Gabiony zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność, między innymi przez to, że są bardzo funkcjonalne, ponieważ wypełnić je możemy różnego rodzaju materiałami. Bardzo ceniony jest kamień, który został wykorzystany w przypadku realizacji w Kobierzycach. Wspaniale komponuje się z aluminiową bramą przesuwną w kolorze RAL 7016, podkreślając atrakcyjność elementów domu i ogrodzenia. Gabiony nie tylko zapewniają prywatność, ale i tłumią dźwięki z otoczenia. Pasują szczególnie do nowoczesnej, minimalistycznej architektury.

brama przesuwna przemysłowabrama przesuwna automatyczna

Lokalizacja: Stanowice

Każdy prywatny teren powinien być dobrze zabezpieczony, aby nikt niepowołany nie miał do niego dostępu. Służą do tego ogrodzenia oraz bramy wjazdowe, za sprawą których wjazd na posesję i wyjazd z niej jest bezproblemowy. To szczególnie ważne w miejscach, gdzie każdego dnia brama wjazdowa jest bezustannie w ruchu. Brama przesuwna z automatyką CAME o szerokości 8 m i wysokości 1,84 m stanowi idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na niezawodności, trwałości i estetyce. Piękna – pokryta kolorem antracytowym RAL 7016 i sprawnie działająca, została wyposażona w napęd CAME BK 800.

ogrodzenie przemysłoweogrodzenie przemysłowe panelowe

Lokalizacja: Opole

Ogrodzenie to obowiązkowy element każdej posesji – zarówno domu, jak i miejsc, w których na przykład siedzibę ma firma bądź zakład. Bardzo ważne jest, aby dobrać jak najbardziej odpowiednie, czyli wytrzymałe i dobrze komponujące się z otoczeniem. Obecnie dużą popularnością cieszy się ogrodzenie segmentowe, czego przykładem są inwestycje, np. prezentowane tu ogrodzenie panelowe o wysokości 1760 mm z paneli ocynkowanych z furtką i 7-metrową przesuwną bramą. Wykonana przez nas realizacja cechuje się dużą wytrzymałością, antykorozyjnością, a co równie ważne – pasuje do nowoczesnej oraz klasycznej architektury.

brama przesuwna PK1brama przesuwna żaluzja nieprzejrzysta

Lokalizacja: Żórawina

Brama wjazdowa stanowi integralną część każdej posesji. Jest tak samo ważna w przypadku domów, jak i miejsc użyteczności publicznej. Planując zakup odpowiedniej, zwróćmy uwagę na jej walory użytkowe, wytrzymałościowe oraz estetyczne.

Wykonaliśmy wiele konstrukcji, w których jednym z najważniejszych elementów była brama wjazdowa. Jedna z naszych realizacji w Żórawinie – brama przesuwna samonośna, została zamontowana pomiędzy murkami. Jej wyjątkowy antracytowy odcień, podnosi atrakcyjność całej posesji.

nowoczesne ogrodzenie z gabionemogrodzenie gabionowe a modelem AL12

Lokalizacja: Tyniec Mały

Gabiony stanowią niezwykle ciekawą alternatywę dla innych, bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak murki czy płoty. Cechują się nowoczesnością i efektownym designem, pasując idealnie do obecnych trendów projektowania domów i budynków użyteczności publicznej. Gabiony perfekcyjnie komponują się z innymi popularnymi obecnie aranżacjami, zwłaszcza z ogrodzeniem aluminiowym, co widzimy na załączonych zdjęciach jednej z naszych realizacji. Połączenie aluminium AL09 z poziomych profili w kolorze RAL 7016 i gabionu wypełnionego jasnym granitem, zawsze zachwyca wyjątkowym efektem.

ogrodzenie staloweogrodzenie frontowe

Lokalizacja: Święta Katarzyna

Ogrodzenia palisadowe należą do najchętniej wybieranych nie tylko na terenach prywatnych, ale również komercyjnych. Ta nowoczesna forma ogrodzenia stale zyskuje nowych sympatyków, co potwierdzają kolejni Klienci wybierający właśnie takie rozwiązanie na ogrodzenie swojej posesji.

Jedną z tego rodzaju realizacji jest ogrodzenie frontowe P27 z podmurówką typu C. Bardzo trwałe, ponieważ ocynkowane ogniowo i prezentujące się wyjątkowo estetycznie, za co odpowiada proszkowo naniesiony kolor antracytowy.

ogrodzenie salonu Toyotyogrodzenie salonu samochodowego

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Chociaż ogrodzenia panelowe zwane również segmentowymi, spotykane są najczęściej w przypadku terenów przemysłowych. Jednak nie brakuje osób, które w ten sposób grodzą swoje prywatne posesje. Ogrodzenie segmentowe jest idealne do dużych terenów, jak w omawianej realizacji, w przypadku której zastosowano klasyczne ogrodzenie panelowe przetłaczane w kolorze zielonym (RAL 6005). Ogrodzenia segmentowe są uniwersalne i jednocześnie estetyczne, trwałe, zapewniające spokój, a także brak niepożądanych gości.

ogrodzenie działkiogrodzenie w okół domu

Lokalizacja: Oława

Ogrodzenie panelowe to bezpieczne oraz trwałe rozwiązanie, które z pewnością przetrwa próbę czasu. Nie bez powodu decyduje się na nie wielu Klientów dysponujących działką z zabudową mieszkalną lub przemysłową.

Na indywidualne zamówienie Klienta wykonaliśmy solidne ogrodzenie panelowe o wysokości 1,5 metra wpisane w styl działki. W celu wzmocnienia konstrukcji i wydłużenia jej żywotności zastosowaliśmy drut ocynkowany 4 mm oraz stabilną podmurówkę systemową. Co istotne, ogrodzenie nie ogranicza widoczności, oferując jednocześnie poczucie intymności.

Amazon ogrodzenie panelowe na Bielanach Wrocławskichogrodzenie hali magazynowej

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Ogrodzenie panelowe wokół hali zostało wykonane na niskiej podmurówce, która dodatkowo poprawia stabilność oraz wytrzymałość całej konstrukcji. W realizacji wykorzystano niski panel ogrodzeniowy, w taki sposób, aby całość prezentowała się estetycznie i miała 1,3 m wysokości.

Wysokiej jakości pręty zostały wykonane przy pomocy profesjonalnych urządzeń, dzięki czemu nie posiadają żadnych skaz. Ogrodzenie ma za zadanie wydzielenie oraz zabezpieczenie terenu hali wraz z pasem zieleni od zewnętrznego parkingu.

ogrodzenie horizenogrodzenie horizen palisad

Lokalizacja: Strzelin

Ogrodzenie aluminiowe zdobi coraz więcej posesji, chroniąc je przed niepowołanymi gośćmi. Staje się tak samo popularne, jak ogrodzenie drewniane, ponieważ cechuje je przede wszystkim trwałość i estetyka.
Ogrodzenie aluminiowe będzie odpowiednie zwłaszcza tam, gdzie króluje nowoczesne, minimalistyczne budownictwo, dopasowując się idealnie do takich elementów jak szkło, beton czy płaskie dachówki. Dokładnie to widać podczas tej realizacji, gdzie szerokie poziome profile aluminiowe bardzo dobrze prezentują się za sprawą minimalistycznej kolorystyki.

brama samonośnabrama przemysłowa

Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole

Przesuwna brama wjazdowa to wygodne rozwiązanie z możliwością zastosowania pełnej automatyki. Na życzenie Klienta wykonaliśmy ogrodzenie panelowe terenu posesji wraz z praktyczną, automatyczną bramą wjazdową oraz wygodną furtką.

Głównym celem tej realizacji było stworzenie funkcjonalnego oraz szerokiego wjazdu dla maszyn na teren zakładu. Poszczególne elementy zostały dobrane i skonsultowane z Klientem, a następnie wykonane pod czujnym okiem specjalistów. Dzięki możliwości malowania ogrodzenia panelowe może być dopasowane do indywidualnych wymagań – w tym przypadku Klient zdecydował się na kolor zielony RAL 6005.

horyzontalne ogrodzeniefurtka aluminiowa nierdzewna

Lokalizacja: Brzeg

Solidne oraz wytrzymałe ogrodzenie aluminiowe wraz z bramą i furtką wykonane zostało z profili aluminiowych na indywidualne życzenie Klienta do istniejących już murków. Całość projektu zakładała niewielką przeźroczystość oraz możliwość odgrodzenia terenu posesji wraz z ogrodem od ulicy.

Ogrodzenia aluminiowe wykonywane są z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów pod czujnym okiem specjalistów. Kolor RAL 7016, wybrany również w przypadku realizacji w Brzegu, to jeden z najchętniej wybieranych odcieni przez naszych Klientów.

Zdjęcia z realizacji ogrodzeń panelowych.

ogrodzenie aluminiowe AL12ogrodzenie aluminiowe i panelowe

Lokalizacja: Żórawina

Ogrodzenia aluminiowe to nowoczesne rozwiązanie z lekkiej konstrukcji, której głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wokół posesji. Podczas wykonywania realizacji Klient zdecydował się na nieznacznie prześwitujące frontowe ogrodzenie aluminiowe wraz z bramą i furtką w jasnym kolorze RAL 9006. Pozwoliło to ograniczyć widoczność od strony ulicy, wpływając na zwiększenie prywatności. Boki oraz tył działki ogrodzono natomiast mniej wymagającym panelem 1360 mm wraz z podmurówką o wysokości 200 mm.

panel prostypanel 1430mm prosty

Lokalizacja: Wrocław, Gaj

Klasyczne ogrodzenie segmentowe to prosty oraz funkcjonalny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa wokół terenu prywatnego. Głównym celem naszej realizacji było spójne odgrodzenie ogródków segmentowych na terenie posesji.
Projekt zakładał perfekcyjny dobór kolorystyczny paneli ogrodzeniowych do istniejącego odcienia elewacji, biorąc również pod uwagę wszystkie wzory oraz faktury wykorzystane w elementach wykończeniowych. Płotek ma wysokość 1430 mm, a delikatny odcień szarości to kolor RAL 9006.

brama do firmypanel z bramą

Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie

Przesuwna brama wjazdowa wraz z furtką palisadową to idealne rozwiązanie dla posesji wymagających szerokich wjazdów, gdzie tradycyjne rozwiązanie byłoby mało funkcjonalne. Pomiędzy bramą a furtką zamontowano panel ogrodzeniowy, aby całość była stabilna oraz maksymalnie praktyczna.

Ogrodzenie w uniwersalnym kolorze RAL 7016 o wysokości 1560 mm to rozwiązanie idealne dla przestrzeni przemysłowych, gdzie należy odgrodzić teren zakładu lub firmy wraz z terenem zielonym od parkingu oraz ulicy.

brama dwuskrzydłowabrama dwuskrzydłowa

Lokalizacja: Zabrodzie

Klasyczna dwuskrzydłowa brama wjazdowa to niezawodne rozwiązanie na wiele lat. Podczas realizacji położono nacisk na funkcjonalność oraz bezpieczeństwo, dlatego brama zamykana jest na solidny zamek wraz z wygodną klamką.
Tego rodzaju ogrodzenie na tyłach posesji to sprawdzone rozwiązanie do celów gospodarczych, np. podczas prac w ogrodzie lub konieczności wjazdu dużych maszyn. Brama wjazdowa została wykonana z wytrzymałych materiałów o jednolitej fakturze w uniwersalnym, czarnym kolorze RAL 9005.

barierki na zamówieniebarierka aluminiowa

Lokalizacja: Wrocław, Gaj

Na potrzeby inwestora wykonujemy pod wymiar barierki aluminiowe. Tu kotwiona na murku o wysokości 1100mm w kolorze RAL 9006.

ogrodzenie poziome aluminioweogrodzenie poziome nowoczesne

Lokalizacja: Święta Katarzyna

W projekcie w Świętej Katarzynie zastosowaliśmy ogrodzenie aluminiowe złożone z poziomych profili o wysokości 8 cm. Łaty pomalowaliśmy na najmodniejsze kolory ostatnich sezonów – biały i szary, dzięki czemu panele świetnie komponują się z murkami wykonanymi z kostki granitowej. Przy profilach nie widać mocowań ani spawów, dzięki czemu całość wygląda estetycznie.

Ogrodzenia aluminiowe złożone z poziomych łat wyglądają nowocześnie, ale to niejedyna ich zaleta. Panele są przede wszystkim niezwykle trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

ogrodzenie pionoweogrodzenie Centrum Sportowo-Kulturalne w Gliwicach

Lokalizacja: Gliwice

Ogrodzenie musi pasować do pozostałych elementów działki, przede wszystkim do grodzonych budynków. W tym projekcie postawiliśmy na proste ogrodzenie palisadowe, które idealnie współgra z bryłą Centrum Sportowo-Kulturalnego.

Segmenty zostały połączone metalowymi słupkami, przez co są bardzo stabilne. Panele w kolorze szarym wyglądają estetycznie i świetnie komponują się z otoczeniem. Ponadto, ogrodzenie złożone z cienkich profili przepuszcza na działkę dużą ilość światła, co sprzyja posadzonej roślinności.

nowoczesne ogrodzenie poziomeogrodzenie poziome aluminiowe

Lokalizacja: Wojkowice

W projekcie wykonanym w Wojkowicach króluje ogrodzenie aluminiowe, złożone z poziomych profili prostokątnych. Jego nowoczesna forma pasuje do stylu, w jakim został wybudowany dom.
Ogrodzenia aluminiowe można malować na wiele kolorów, co niewątpliwie jest ich ogromną zaletą. Tutaj postawiliśmy na intensywną szarość, dzięki czemu panele idealnie współgrają z dachem i pozostałymi elementami domu. Ciemne profile połączyliśmy z jasną podmurówką i słupkami, przez co całe ogrodzenie nabrało wyjątkowego charakteru.

ogrodzenie aluminiowe z blachąbrama aluminiowa na osiedle

Lokalizacja: Wrocław, Gaj

Indywidualne projekty za każdym razem są dla nas wyzwaniem. Przy tej realizacji inwestor postawił na ogrodzenie aluminiowe wypełnione blachą perforowaną. Otwory w kształcie trójkątów sprawiają, że całość wygląda bardzo subtelnie, ale jednocześnie ze względu na materiał wykonania jest niebywale solidna.
Ogrodzenia aluminiowe można malować, co pozwala dopasować je do indywidualnych upodobań Klienta. W przypadku tej realizacji panele zostały pomalowane na jasny kolor, dzięki czemu idealnie odznaczają się na tle ciemnych budynków.

horizen poziomynowoczesne ogrodzenie poziome

Lokalizacja: Strzelin

W projekcie wykonanym w Strzelinie postawiliśmy na ciemne ogrodzenie aluminiowe, które idealnie nawiązuje do koloru okien, dachu i ozdobnych elementów domu.

Panele złożone z poziomych paneli nie mają widocznych mocowań, przez co wyglądają niezwykle elegancko. Charakteru dodają im nierdzewne zawiasy oraz wysokiej jakości okucia.

Ogrodzenia aluminiowe wyglądają świetnie, kiedy osadzone są na podmurówce z kamienia. W tym przypadku panele zamontowaliśmy na murku łupanym, który idealnie współgra ze słupkami.

szlaban z brama przesuwnąszlaban z brama przesuwną i ogrodzeniem

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Do grodzenia dużych obiektów świetnie sprawdzają się ogrodzenia przemysłowe. W tym projekcie postawiliśmy na proste panele ażurowe o wysokości 1830 mm. Całe ogrodzenie osadziliśmy na podmurówce, dzięki czemu jest nieco wyższe i bardzo stabilne.

Panele w ciemnym kolorze są praktyczne, a na dodatek idealnie współgrają z pozostałymi elementami działki.

Akcentu nowoczesności dodaje automatyczna brama wjazdowa. Dla bezpieczeństwa zamontowaliśmy przed nią niezawodny szlaban firmy CAME.

brama przemysłowabrama wjazdowa przemysłowa

Lokalizacja: Rzeplin

Brama wjazdowa musi pasować do pozostałych elementów ogrodzenia. Proponowane przez nas modele, malujemy proszkowo na kolory z palety RAL. W tym projekcie postawiliśmy na kolor szary antracytowy (RAL 7016), dzięki czemu brama idealnie współgra z ogrodzeniem oraz elewacją budynku.
System został wykonany z zamkniętych profili, więc jest masywny. Brama zamyka wjazd o szerokości 11 metrów, a jego wysokość wynosi 1,4 metra. Cała konstrukcja została ocynkowana ogniowo, przez co jest odporna na czynniki atmosferyczne.

nowoczesne ogrodzenie AL12nowoczesne ogrodzenie poziome z bramą

Lokalizacja: Wysoka

Ogrodzenia aluminiowe wykonane z poziomych łat, wyglądają nowocześnie, przez co idealnie komponują się z budynkami w stylu modernistycznym.

W tym projekcie postawiliśmy na minimalizm i wygodę. Poziome przęsła w biało-szarej kolorystyce świetnie pasują do jasnych słupków i podmurówki. Całości dopełnia szeroka furtka wejściowa z nowoczesnym domofonem oraz dwuskrzydłowa brama z automatyką.

Ogrodzenie jest bardzo estetyczne ponieważ przy profilach nie ma widocznych mocowań i spawów.

brama automatycznaogrodzenie panelowe z bramą

Lokalizacja: Rybnik

Ogrodzenie segmentowe to świetny wybór do grodzenia działek o dużej powierzchni. Projekt w Rybniku zrealizowaliśmy na koniec 2017 roku – całe ogrodzenie wraz z bramami i furtkami ma ponad 1200 metrów długości. Jego najważniejszym elementem są proste panele o wysokości 1830 mm. Segmenty osadziliśmy na podmurówce, dzięki czemu całość jest nieco wyższa.
Ciemny kolor paneli świetnie kontraktuje z jasną podmurówką. Całe ogrodzenie wygląda estetycznie i co najważniejsze, jest bardzo solidne.

panele proste grafitowepanel prosty 1830mm

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Ogrodzenia segmentowe złożone z prostych paneli, które można montować w miejscach użyteczności publicznej, dlatego też proponujemy je Klientom do grodzenia budynków biurowych oraz hal produkcyjnych.

W tym projekcie zastosowaliśmy panele o wysokości 1830 mm. W związku z tym cała konstrukcja wygląda solidnie i stanowi świetne zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi.

Kolor paneli powinien współgrać z pozostałymi elementami działki. W przypadku realizacji w Jelczu Laskowicach ogrodzenie segmentowe został zastosowany odcień ciemnoszary (RAL 7016).

ogrodzenie na murkachOgrodzenie na tle gór

Lokalizacja: Księginice Małe

Kolor antracyt w pięknym krajobrazie górskim. Ogrodzenie nieprzejrzyste, żaluzjowe zamontowane na słupkach murowanych.

ogrodzenie nieprzejrzyste PK1ogrodzenie żaluzjowe nieprzejrzyste PK1

Lokalizacja: Zabrodzie

Na istniejązych murkach zamontowaliśmy ogrodzenie żaluzjowe PK1 w kolorze grafitowym (RAL 7016). Oczywiście brama automatyczna z nowoczesną lampą CAME.

ogrodzenie konsport PS004ogrodzenie konsport żaluzja

Lokalizacja: Chrzanów

Nowoczesny dom wiec i nowoczesne ogrodznenie żaluzjowe które bardzo dobrze się prezentuje. Kolor RAL 7016. Murki z uskokami.

ogrodzenie nieprzejrzysteogrodzenie żaluzjowe

Lokalizacja: Środa Śląska

Nieprzejrzyste ogrodzenie żaluzjowe PK1 z blachy alucynkowej w kolorze RAL 7016.

Ogrodzenie nieprzejrzysteogrodzenie konsport ps004

Lokalizacja: Twardogóra

Ogrodzenie żaluzjowe PK1 w kolorze brązowym (RAL 8017). W komplecie brama przesuwna, furtka. Jedno z przęseł posiada skrzynkę przelotową.