Poznaj wyjątkowy projekt ogrodzenia, który zrealizowaliśmy kompleksowo dla jednego z naszych klientów, ogrodzenie frontowe wraz z panelowym wokół działki.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, w którym uwzględniliśmy ścięcie granicy działki, zastosowaliśmy bramę otwieraną na furtkę.

Ze względu na specyficzny kształt działki, standardowa brama przesuwna nie miałaby wystarczająco miejsca, dlatego takie rozwiązanie było kluczowe dla tej realizacji. Co więcej, w ściętym rogu umieściliśmy zatoczkę śmietnikową.

Ogrodzenie frontowe o łącznej długości 30 metrów i wysokości 1,5 metra składa się z pionowych przęseł grzebieniowych oraz solidnych betonowych murków. Każde przęsło wykonane z modelu AL27, pionowe słupy 8×6 cm w rozstawie 6 cm, zapewniają stabilność i nowoczesny wygląd. Dodatkowo furtka solid o szerokości 123 cm, wyposażona w pochwyty inox, podkreśla elegancję i nowoczesny charakter całej realizacji. Obok furtki, w betonowym murku, zainstalowaliśmy domofon i skrzynkę na listy. Całość ogrodzenia dopełniają murki obłożone płytą elewacyjną szerokości 130 cm imitującą beton w kolorze grafitowym, idealnie współgrające z przęsłami aluminiowymi.

Dodatkowo zamontowaliśmy bramę przesuwną solid o szerokości 508 cm, która otwiera się na furtkę i jest wyposażona w specjalny system antykolizyjny. System blokuje automat bramy, gdy furtka jest otwarta lub uchylona. To rozwiązanie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Wszystkie elementy ogrodzenia utrzymane są w kolorze RAL 7016 DS

Nasza realizacja nie kończy się na ogrodzeniu frontowym. Zatoczka śmietnikowa z furtką od strony posesji oraz ogrodzenie panelowe okalające działkę o łącznej długości 115 metrów dopełniają całości projektu. Panel 3D z przetłoczeniami o wysokości 153 cm, uzupełniony podmurówką.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji z modelem ogrodzenia AL27 zapraszamy na stronę produktu:

Ogrodzenie pionowe AL27