Ogrodzenie grzebieniowe

Prezentujemy kolejną realizację ogrodzenia pionowego grzebieniowego, najmodniejszego ostatnio modelu wśród ogrodzeń.

Tym razem ogrodzenie pionowe grzebieniowe zostało umiejscowione pomiędzy solidnymi betonowymi murkami. Całość została uzupełniona o nowoczesną furtkę oraz bramę wykonaną z pełnej blachy. Długość ogrodzenia to 24 metry, a wysokość 1,45 m, co w pełni odpowiadało stylowi i charakterowi posesji.

Warto zaznaczyć, że w tym przypadku pionowe aluminiowe słupy modelu AL27 stanowią nie tylko solidne podparcie dla ogrodzenia, ale również doskonale współgrają z architekturą budynku, nawiązując do jego filarów.

Brama dwuskrzydłowa i furtka

Brama dwuskrzydłowa z pełnej blachy szerokości 5,34 m została wyposażona w automatykę w systemie podziemnym, co nie tylko zwiększało wygodę użytkowania, ale także zachowało estetyczny wygląd posesji.

Cały automat otwierający bramę został ukryty pod ziemią.
Dodatkowo pełna furtka szerokości 1,1 m wraz z multimedialnym słupem wyposażonym w domofon i kamerę stanowi kompleksowe zabezpieczenie oraz ułatwienie dostępu do posesji.

Zatoczka śmietnikowa została wyposażona w dwie furtki, by ułatwić dostęp do pojemników zarówno od strony ulicy, jak i od strony posesji.

Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i zachęcamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi realizacjami. Zapewniamy, że nasze nowoczesne podejście do projektowania ogrodzeń zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.