Dziś prezentujemy kolejny grzebieniowy model z naszej oferty – pionowe ogrodzenie AL12.

Ten stylowy wariant ogrodzenia składa się z prostokątnych profili o wymiarach 82,5×22,5 mm, które osadzamy na fundamencie, tak, by wystawały z ziemi na wzór modnych obecnie ogrodzeń grzebieniowych.

Przęsła AL12 wyróżniają się zwróconą do ulicy cieńszą krawędzią profili, co nadaje ogrodzeniu niezwykłej lekkości i elegancji. W realizacji, którą chcemy Wam przedstawić, wykonaliśmy przęsła o wysokości 175 cm i długości 1,8 m oraz 1,2 m, w kolorze RAL 7016 DS. Przęsła zostały osadzone na betonowych murkach, które idealnie komponują się z nowoczesnym designem budynku.

W ramach tej realizacji zamontowaliśmy również furtkę oraz bramę przesuwną. Brama o szerokości 448 cm i wysokości 146 cm zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania, doskonale spełniając wymagania klienta.

Całe ogrodzenie, dzięki starannemu projektowi i wykonaniu, elegancko dopełnia nowoczesny design budynku, nadając lekkości solidnym betonowym murkom. Model AL12 to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie styl, funkcjonalność i trwałość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o modelu AL12 i innych naszych produktach, zapraszamy na stronę produktu. Znajdziesz tam więcej informacji o tym modelu.

Ogrodzenie pionowe AL12 Rigido