Aluminiowa pergola tarasowa przyścienna zabudowana szkłem

Prezentujemy Wam urok klasycznej pergoli zabudowanej bezramowym systemem szyb przesuwnych ze szkła hartowanego ESG o grubości 10 mm.

Pergola przyścienna aluminiowa o wymiarach 4 × 3 m, wsparta na dwóch solidnych słupach o szerokości 11 cm.

Dach z poliwęglanu mlecznego nie tylko rozświetla wnętrze, ale także skutecznie odprowadza wodę do ukrytej rynny.

Nasi klienci postanowili zabudować taras, by pokonać uporczywy wiatr z przeciągu, który uprzykrzał im czas spędzany na tarasie. Dzięki zabudowaniu pergoli szkłem, problem został skutecznie rozwiązany, a klienci mogą cieszyć się każdą chwilą spędzoną w ogrodzie.

Pergola została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania – system przesuwnych szyb z trzech stron pozwala regulować stopień otwarcia, w zależności od której strony pojawi się wiatr, dając przy tym pełną kontrolę nad atmosferą na tarasie.

Zabudowa tarasu pergolą klasyczną z systemem szyb to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność w jednym. Zabezpiecza przed kaprysami pogody, oferując komfortowe miejsce do wypoczynku o każdej porze dnia. Dzięki doskonałej ochronie przed wiatrem, kurzem i deszczem, taras staje się oazą spokoju w ogrodzie.

Pergola powiększa przestrzeń domu o idealne miejsce dla roślin czy pupila, umożliwiając harmonijne połączenie natury z komfortem.

 

Jeśli kochacie spędzać czas w swoim ogrodzie, ale pogoda czasami psuje Wam plany, zabudowana pergola tarasowa rozwiąże Wasze problemy.