Nasz model AL09 to synonim prywatności i nowoczesności. W przypadku tego projektu, postawiliśmy na kolor RAL9007, który nawiązuje do stolarki okiennej,drzwiowej i doskonale współgra z białą elewacją i antracytowym dachem domu jednorodzinnego.

To połączenie kolorów, które przyciąga uwagę i nadaje całej przestrzeni niepowtarzalnego charakteru.

Model AL09 w układzie eliptycznej lameli zdecydowanie należy do kolekcji nieprzejrzystych ogrodzeń więc zapewnia mieszkańcom 100% prywatności. Co świetnie sprawdza się zwłaszcza przy gęstej zabudowie osiedli Wrocławia. Ogrodzenie skomponowane jest z furtki, bramy przesuwnej oraz przęseł, wszystkie wykonane z tego samego modelu i koloru.

Nowoczesności całej kompozycji dodaje słup multimedialny z domofonem i skrzynką na listy wykonany z płyt betonowych.

To ogrodzenie nie tylko zachwyca wyglądem, ale także jest funkcjonalne. Dzięki indywidualnemu dostosowaniu rozstawu profili na przęsłach i bramie, dostosowaliśmy je do konkretnych potrzeb naszego klienta.

Rozstaw 10 mm nadał ogrodzeniu harmonijnego wyglądu, a zautomatyzowany system bramy i furtki ze smartHOME zapewnił wygodę użytkowania.

Model ogrodzenia AL09 idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy budownictwa, przy tym jest solidny i trudny do sforsowania, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję, prywatność i nowoczesny styl, ogrodzenie AL09 stanowi doskonały wybór.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć tego modelu w różnych kolorach? Zapraszamy na stronę: Ogrodzenie aluminiowe AL09