Betonowe ogrodzenie z pionowymi przęsłami

W poniższej realizacji pionowego ogrodzenia zamontowaliśmy stalowe przęsła Verticale typ C, które nie tylko zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom, ale także stanowią estetyczną ozdobę nowoczesnego budynku i przestrzeni.

Brama przesuwna o imponującej szerokości 5 m oraz furtka 112 cm, zapewniają wygodny dostęp do posesji. Ogrodzenie o wysokości 152 cm zostało starannie osadzone na białych betonowych murkach, które dostarczają solidne wsparcie i doskonale komponują się z elewacją budynku. Dzięki temu przestrzeń zyskuje elegancki i spójny wygląd. Model pionowego ogrodzenia Verticale typ C wykonane z kształtowników, które zwrócone są do ulicy cieńszą krawędzią, nadają ogrodzeniu estetycznego wyglądu i lekkości.

Nowoczesna brama przesuwna otwiera się na furtkę, dzięki wyposażeniu w system antykolizyjny. To nowoczesne rozwiązanie pozwoliło nam na montaż bramy przesuwnej w sytuacji, kiedy nie mamy miejsca z drugiej strony i brama musi otwierać się na furtkę.

Kolor betonowych murków, dostosowany do elewacji budynku, harmonizuje z całością, podczas gdy pionowe przęsła w intensywnym odcieniu RAL 7016 DS dodają kontrastu, nadając całości nowoczesny i atrakcyjny charakter.

Zobacz więcej informacji o modelu pionowego ogrodzenia, który wykorzystaliśmy w tej realizacji: Verticale typ C