2

Planujesz ogrodzenie domu? Uważaj, by nie popełnić tych 6 błędów!

Kiedy nadchodzi czas na wybór odpowiedniego ogrodzenia dla naszej posesji, istnieje kilka istotnych kwestii, których nie możemy pominąć.

Poznaj 6 najczęstszych błędów popełnianych podczas planowania ogrodzenia, aby nie powielać ich przy swojej inwestycji.

 

  • Brak zatoczki na odpady: Kolorowe pojemniki wyglądają nieestetycznie, jeśli nie mają swojego miejsca na posesji! Bez osłony, silny wiatr może je przewracać, co może prowadzić do bałaganu i dodatkowych problemów!

 

 

  • Za mała brama: Utrudni codzienne wjeżdżanie na działkę, nawet małym autem! Wybierając odpowiednią szerokość bramy, zapewnimy sobie wygodę i komfort podczas wjazdu i wyjazdu z posesji.

 

 

  • Brak furtki do zabudowy śmietnikowej od strony posesji: Konieczność wychodzenia przez główną furtkę, by wyrzucić śmieci, może być uciążliwa! Zainstalowanie furtki od strony posesji ułatwi codzienne obowiązki i zapewni wygodę użytkowania.

 

 

  • Za niskie ogrodzenie: Nie zapewni odpowiedniego bezpieczeństwa! Warto zadbać o odpowiednią wysokość ogrodzenia, aby zapewnić prywatność i bezpieczeństwo na naszej posesji.

  • Za wysokie ogrodzenie: Potrzebne jest pozwolenie na ogrodzenie wyższe niż 2,2 m! Dodatkowo za wysokie ogrodzenie utrudnia widoczność z posesji, co może stać się uciążliwe.

 

 

  • Za pełne ogrodzenie: Skutkuje efektem klatki i zmniejszeniem optycznym działki! Warto wybrać ogrodzenie, które nie tylko spełni swoją funkcję, ale również będzie estetycznym dodatkiem do naszej przestrzeni.

 

Jeśli nie wiesz jak zabrać się za ogrodzenie swojego domu, skontaktuj się z nami, pomożemy zaplanować ogrodzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Kategorie

Ostatnie wpisy

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu - nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania. Przedstawimy ofertę oraz doradzimy w najlepszym wyborze!

Skontaktuj się