2

Jeśli jesteś na etapie planowania budowy, to ten artykuł jest dla Ciebie! Ogrodzenie terenu budowy to kwestia, której nie możesz przeoczyć.

Zgodnie z prawem, budując dom na działce, jesteś zobowiązany do ogrodzenia terenu budowy, zwłaszcza jeśli są głębokie wykopy.  Może to brzmieć jak kolejna formalność, ale warto pomyśleć o tym od razu, by uniknąć dodatkowych problemów w przyszłości.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, którego być może jeszcze nie brałeś pod uwagę!

Ogradzając teren budowy, możesz wybrać między ogrodzeniem tymczasowym a eleganckim ogrodzeniem panelowym.

Przedstawiamy 4 powody, dla których warto rozważyć ogrodzenie panelowe już na początku inwestycji.

  • Zapłać za ogrodzenie raz, a nie dwa razy: Koszt ogrodzenia tymczasowego obejmuje siatkę leśną, słupy oraz montaż. Wybierając od razu ogrodzenie panelowe, unikniesz dodatkowych wydatków i problemów związanych z wymianą ogrodzenia w przyszłości.
  • Zabezpiecz się przed włamaniem: Ogrodzenie panelowe jest znacznie trudniejsze do sforsowania, co ogranicza ryzyko kradzieży sprzętu i materiałów budowlanych. Ponadto, na takim ogrodzeniu łatwiej jest zamontować monitoring oraz czujki ruchu, co zwiększa bezpieczeństwo Twojej posesji.
  • Zapłać za usługę geodety raz, a nie dwa razy: Geodeta wytycza granice na samym początku inwestycji, jednak podczas prac budowlanych granice te mogą zostać zniszczone. Wybierając od razu ogrodzenie panelowe, unikniesz konieczności ponownego wzywania geodety przed montażem docelowego ogrodzenia.
  • Zacznij sadzić już na początku: Dzięki obecności ogrodzenia panelowego, ogrodnicy mogą zacząć nasadzenia wzdłuż niego już na początku budowy. Gdy wprowadzisz się do domu, Twoje drzewa i krzewy będą już pięknie rosły, co wpłynie pozytywnie na estetykę posesji.

Jeśli stoisz przed wyborem ogrodzenia dla swojej nowej działki, nie inwestuj dwa razy. Od razu zabezpiecz swoją posiadłość trwałym ogrodzeniem panelowym.

Ogrodzenie panelowe to nie tylko kwestia estetyki, ale także bezpieczeństwa i wygody. Jeśli chcesz uniknąć dodatkowych kosztów i kłopotów związanych z wymianą ogrodzenia w przyszłości. Jeśli chcesz poczuć się bezpiecznie i komfortowo na swojej posesji od samego początku, to ogrodzenie panelowe jest dla Ciebie!

 

Zobacz ogrodzenia z naszej oferty. Pomożemy Ci zaplanować ogrodzenie dostosowane do Twoich potrzeb, byś mógł bezpiecznie rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu!

Ogrodzenia panelowe przetłaczane

 

Ogrodzenia panelowe proste

 

 

 

Kategorie

Ostatnie wpisy

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu - nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania. Przedstawimy ofertę oraz doradzimy w najlepszym wyborze!

Skontaktuj się