Realizacja nowego modelu pergoli skandynawskiej PRO zamontowanej na podwyższonym tarasie.

Pergola skandynawska została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania. Aluminiowe pióra o zmiennym kącie nachylenia ograniczają dostęp światła słonecznego w zależności od panujących warunków i preferencji. Zdalne sterowanie umożliwia pełną kontrolę nad otoczeniem.

Wersja pergoli Skandynawskiej PRO dodatkowo posiada silnik z wszystkimi elementami napędu, umieszczony wewnątrz belki. Rewizja znajdująca się w górnej części belki ułatwia także montaż instalacji.
Wymiar pergoli zamontowanej w tej realizacji to 680×400 cm. Solidna konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej. Maksymalne wymiary pergoli na 4 słupkach to 7×4 m. Istnieje również możliwość wykonania pergoli przyściennej, montowanej na dwóch słupkach.

Kolor pergoli to VSR240 Satyna.
Kąt obrotu ruchomych lameli wynosi 120 stopni.

Jeśli zastanawiasz się, czy taka pergola może być zamontowana na nierównym podłożu, nie masz powodu do obaw. Nasze zespół dokładnie wymierzy spadki terenu, a nasi projektanci dostosują długości słupów odpowiednio tak, aby konstrukcja była zamontowana w poziomie.

Co więcej, system odprowadzania wody jest wbudowany w konstrukcję. Woda jest skutecznie odprowadzana poprzez rynienki w piórach, a następnie przez rynny, profile, słupy, w końcu wypływa na zewnątrz.

W pozycji zamkniętej pióra tworzą wodoszczelny dach, skutecznie chroniąc Twój taras przed deszczem (przy opadach powierzchniowych).

Model ten standardowo występuje w trzech starannie dobranych kolorach: białym i grafitowym i antracytowym, które zapewniają zastosowanie w większości zewnętrznych aranżacji. Jeśli marzysz o innym kolorze, to również jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania – możesz wybrać pergolę w innym kolorze z palety RAL (opcja za dopłatą).

Nasza pergola skandynawska to nie tylko zadaszenie. To rozwiązanie, które daje szerokie możliwości rozbudowy o funkcje dodatkowe, takie jak trejaże, zabudowy aluminiowe w formie różnorodnych modeli ścianek, schowki na akcesoria ogrodowe czy poduszki do foteli i sof. Oferujemy także specjalnie dedykowany system zielonej ściany, który kreatywnie ożywia całą konstrukcję.

Aluminiowa pergola ogrodowa to element wyposażenia Twojego ogrodu i inwestycja w komfort, elegancję i trwałość. Dzięki solidnemu wykonaniu i nowoczesnemu designowi, będziesz mógł cieszyć się oazą spokoju, niezależnie od warunków atmosferycznych. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i unikalnym wyglądzie, to ta  pergola zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania.

Chcesz zobaczyć więcej realizacji pergol skandynawskich? Wejdź na stronę produktu: pergole skandynawskie