Panele ogrodzeniowe Nylofor firmy Betafence

Wycena

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 311 72 91

panele Betafence Nylofor

 

Od 2016 roku jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy Betafence, największego producenta ogrodzeń. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować bardzo atrakcyjne warunki handlowe naszym odbiorcom indywidualnym i hurtowym. Betafence jest producentem ogrodzeń od 130 lat dzięki czemu posiadają wyjątkowe doświadczenie i dokładność. Posiadają 9 zakładów produkcyjnych i są obecni w 100 krajach.

 

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się panele Nylofor 2D i Nylofor 3D oraz gabiony Zenturo. Ciekawym rozwiązaniem są przesłony panelowe Screeno Line które po zamontowaniu na panel Nylofor zapewniają prywatność użytkownikowi. Dla wymagających większego bezpieczeństwa oferujemy panele Securifor. Każde ogrodzenie możemy wyposażyć z drut kolczasty, żyletkowy lub concertinę. Bramy automatyczne i furtki przygotowane pod kontrolę dostępu czy sterowanie z telefonu są uzupełnieniem naszej kompleksowej oferty.  

ogrodzenie agresywne  

Dzięki naszemu doświadczeniu w montażu jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom jeśli chodzi o ogrodzenia, zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i przemysłowym. Oferowane przez nas produkty cieszą się uznaniem użytkowników i niezawodnością. Potwierdzeniem naszej jakości są wystawione przez Betafence poniższe certyfikaty programu partnerskiego.  

 

Tagi: 
betafance
Nylofor
ogrodzenia
ogrodzenia panelowe
panele ogrodzeniowe
producent ogrodzeń
Screeno Line
Securifor
Zenturo