Poziome ogrodzenie AL05, idealne dla tych, którzy cenią sobie zarówno styl jak i funkcjonalność. Wykonane z wysokiej jakości aluminium w kolorze RAL 7016 SM. Pięknie prezentuje się na białych murkach, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i prywatność.

Bazą ogrodzenia są proste, białe tynkowane murki, które tworzą solidną podstawę dla eleganckiej konstrukcji aluminiowych lameli o szerokości 14 cm.
Charakterystyczne ostre krawędzie lameli nadają całości nowoczesny i elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z otoczeniem.

Przęsła osadzane na murkach gwarantują stabilność konstrukcji. Brak widocznych mocowań sprawia, że cała konstrukcja prezentuje się niezwykle estetycznie i elegancko.

Nasze ogrodzenie zostało także precyzyjnie dopasowane do koloru dachu, co sprawia, że harmonijnie komponuje się z całością architektoniczną budynku. Dodatkowo, brama przesuwna wykonana na wymiar z dokładnością do centymetra (447 cm), wyposażona w automatykę zapewnia wygodę i łatwość w dostępie do posesji.
Ogrodzenie AL05 wyróżnia się również odstępami między lamelami wynoszącymi 3,5 cm, dzięki którym widoczność z zewnątrz na posesję jest utrudniona.

Model AL05 to zdecydowanie podkreślenie prostoty, wytrzymałości i ponadczasowości w jednym rozwiązaniu.

Więcej o tym modelu dowiesz się na stronie produktu:

Ogrodzenie aluminiowe AL05