Ogrodzenia panelowe

Wycena

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 34 64 994

furtka do ogrodzenia
Model: 
Furtki przemysłowe
Przeznaczenie: 

Pomiar

Projekt

Produkcja

Transport

Montaz

Zadowolony Klient

Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe kupowane są najczęściej do szybkiego, trwałego i stabilnego ogradzania nawet dużych powierzchni. Ogrodzenie panelowe to prosta konstrukcja powstająca przy pomocy dopinania pojedynczych paneli do wcześniej wmurowanych słupków. Do doczepiania służą zazwyczaj mocne obejmy, ewentualnie wkręty z zespołem nasadek. Wszystko montowane jest na cokołach, podmurówkach lub używane czasowo np. w przypadku zabezpieczania placu budowy.

Ogrodzenie systemowe może być stosowane na stałe lub czasowo

Zaletą takich płotów jest stosunkowo niska cena zakupu, montażu i eksploatacji oraz ewentualnych napraw i konserwacji. Mają też szerokie zastosowanie, ponieważ mogą być używane do ogradzania boisk sportowych, parków, targowisk, budynków mieszkalnych i wszystkich miejsc użyteczności publicznej, które wymagają odseparowania np. od ruchu miejskiego. Ogrodzenia segmentowe często używane są też do tworzenia kojców dla zwierząt.

Dla szukających ogrodzenia panelowe, Wrocław gwarantuje najwyższą jakość produktów. Jeśli szukasz więc idealnych ogrodzeń panelowych, stałych i czasowych, w sklepie Palisada mamy wszystkie sprawdzone i godne polecenia rozwiązania.