Ogrodzenia panelowe

Wycena

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 311 72 91

ogrodzenia na stacje kolejowe
Model: 
panelowe
Przeznaczenie: 
ogrodzenie przy torach kolejowych pkp stacji Imbramowiceszare ogrodzenie panelowe na dworcu w Jeleniej Górzeniebieskie ogrodzenie panelowe przy stacji kolejowej PKP

Pomiar

Projekt

Produkcja

Transport

Montaz

Zadowolony Klient

furtka do ogrodzenia
Model: 
Furtki przemysłowe
Przeznaczenie: 

Pomiar

Projekt

Produkcja

Transport

Montaz

Zadowolony Klient


Ogrodzenia panelowe kupowane są najczęściej do szybkiego, trwałego i stabilnego ogradzania terenu, w tym nawet bardzo dużych powierzchni. Na czym dokładnie polega takie rozwiązanie?

Ogrodzenie panelowe to prosta konstrukcja powstająca przy pomocy dopinania pojedynczych paneli do wcześniej wmurowanych słupków. Jako elementy łączące służą zazwyczaj obejmy, ewentualnie wkręty z zespołem nasadek. Wszystko montowane jest na cokołach, podmurówkach lub używane czasowo np. w przypadku zabezpieczania placu budowy.

W naszej ofercie znajdziesz ogrodzenia paneloweo zróżnicowanej wysokości. Proste i przetłaczane – z 2, 3 lub 4 przetłoczeniami wzmacniającymi a także zaawansowane systemy, przeznaczone do wymagających inwestycji – specjalnie zaprojektowany, mały rozstaw prętów wyklucza użycie inwazyjnego narzędzia oraz uniemożliwia możliwość wspinania się po ogrodzeniu. To szeroki wybórnowoczesnych ogrodzeń w atrakcyjnych cenach, z których łatwo i szybko wybierzesz optymalne rozwiązanie dla swojego domu, firmy lub innego obiektu.

Działamy kompleksowo, dlatego dokonamy odpowiednich pomiarów, przygotujemy dla Ciebie projekt ogrodzenia, a następnie dokonamy jego montażu.

Nowoczesne ogrodzenia panelowe

Jako producent nowoczesnych rozwiązań, jakimi są ogrodzenia panelowe, proponujemy solidne, a zarazem prezentujące się bardzo estetycznie rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, czy też instytucji publicznych. Oferujemy rozwiązania do grodzenia:

  • obiektów przemysłowych,
  • obiektów użyteczności publicznej,
  • budynków mieszkalnych,
  • terenów rekreacyjnych i sportowych (m.in. place zabaw, boiska szkolne, tereny przedszkoli itp.).

Z paneli ogrodzeniowych można wykonać także kojec dla psa, odgrodzić miejsca na pojemniki na śmieci, czy też stworzyć tymczasowe ogrodzenie dla placu budowy.

Ogrodzenie panelowe – zalety rozwiązania

Nowoczesne ogrodzenie panelowe niesie ze sobą wiele korzyści. Do najważniejszych zalet proponowanego rozwiązania należą:

  • niska cena zakupu, montażu i eksploatacji oraz ewentualnych napraw i konserwacji ogrodzenia,
  • szerokie zastosowanie – możliwość ogradzania boisk sportowych, parków, targowisk, budynków mieszkalnych i wszystkich miejsc użyteczności publicznej, które wymagają odseparowania np. od ruchu miejskiego,
  • charakter stały lub czasowy (np. wygrodzenie placu budowy),
  • szybkość montażu,
  • solidność, wytrzymałość, wysoki stopień bezpieczeństwa ogradzanego terenu,
  • estetyka i nowoczesny charakter.

Interesują Cię nowoczesne ogrodzenia panelowe? Postaw na sprawdzone rozwiązania i najwyższą jakość produktów.

Poznaj naszą ofertę – ekspozycję ogrodzeń prowadzimy w Galerii Wnętrz DOMAR Wrocław oraz w naszym sklepie (Radwanice k/Wrocławia).

Ogrodzenie segmentowe – do domu i dla przemysłu

Ponieważ ogrodzenia panelowe jednocześnie są niedrogie i estetyczne, świetnie sprawdzają się do grodzenia zarówno niewielkich działek wokół domu, jak i dużych terenów przemysłowych. Łączenie poszczególnych segmentów jest bardzo łatwe i nie wymaga specjalistycznego sprzętu. W związku z tym, w krótkim czasie można stworzyć z nich proste, a zarazem eleganckie ogrodzenie. Panele osadzone na ozdobnej podmurówce, wyglądają równie dobrze, jak palisada. Ogrodzenie segmentowe można zamówić w wielu kolorach z palety RAL, co pozwala dopasować je do pozostałych elementów działki.

Płot powinien ładnie wyglądać, ale przede wszystkim musi spełniać funkcję ochronną. Ogrodzenie panelowe zgrzewane zapewnia maksimum bezpieczeństwa, dlatego też idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przypadkowi goście nie są mile widziani. Żeby ograniczyć ryzyko włamania, warto zainwestować w panele, które posiadają możliwie jak najmniejsze oczka. Wtedy też nieproszony gość nie będzie mógł się na nie wspiąć ani przełożyć przez nie narzędzi.