Program partnerski dla architektów

Jesteśmy dynamiczną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która z pasją i zaangażowaniem zajmuje się produkcją, projektowaniem i montażem ogrodzeń niestandardowych. Nasz zespół doświadczonych specjalistów nie boi się wyzwań – wprost przeciwnie, uwielbiamy je!

Współpracujemy z utalentowanymi architektami, takimi jak Ty, aby razem odnosić sukcesy i wytyczać nowe standardy w dziedzinie architektury ogrodzeń.

Nasze długoletnie doświadczenie i zaplecze maszynowe pozwala nam na realizację niestandardowych i nowoczesnych projektów. Razem możemy tworzyć architektoniczne cuda, które pozostaną w pamięci i będą zachwycać klientów przez lata.

Wciąż zapraszamy nowych architektów do nawiązania partnerskiej i długofalowej współpracy w produkcji i montażu ogrodzeń. Jesteśmy niemalże pewni, że wyprodukujemy i zamontujemy każdy Twój nowatorski pomysł na ogrodzenie, bez względu na to, czy jest to niecodzienna koncepcja, podejmiemy się tej realizacji i spełnimy oczekiwania Twoje i klienta.

 

 

Właściciel firmy Rafał Kłosiński jest gotowy, aby omówić szczegóły, odpowiedzieć na Twoje pytania i rozpocząć owocną współpracę.

Osobiście czeka na Ciebie w siedzibie naszej firmy Palisada.pl ul. Grafitowa 1a 55-010 Radwanice k/Wrocławia w każdy PONIEDZIAŁEK od godz. 8:00-10:00 lub pod numerem telefonu: 509 992 345

Lub przez kontakt e-mail: wspolpraca@palisada.pl

Czekamy na Ciebie!