Realizacje dla Domu

Wycena

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 311 72 91

Nie ograniczamy się podstawowych kolorów ogrodzeń. Malujemy kolorami z całej palety RAL. Na tej inwestycji prócz standardowego koloru RAL 7016 ze strukturą metalizującą zaproponowaliśmy dodatkowo profil w kolorze czerwonym RAL 3003 aby nawiązać do elementów na bryle budynku.

Lokalizacja: Opole

Idealnie skomponowana kolorystyka ogrodzenia z elewacją domu. Dzięki własnej lakierni możemy realizować malowanie aluminium praktycznie na każdy kolor. Białe ogrodzenia są coraz bardziej popularne.

Lokalizacja: Wrocław

Delikatne ogrodzenie z profili o wysokości 30mm, estetyczny murek i prosta bryła budynku. Komplet idealny :-)

brama aluminiowa dwuskrzydłowa z napędem BFTbrama aluminiowa dwuskrzydłowa z automatem

Lokalizacja: Namysłów

Automatyczna brama to już praktycznie standard. Niezawodna automatyka firmy BFT obsługuje bramy skrzydłowe oraz przesuwne.

nowoczesne ogrodzenie z gabionemogrodzenie gabionowe a modelem AL12

Lokalizacja: Tyniec Mały

Gabiony stanowią niezwykle ciekawą alternatywę dla innych, bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak murki czy płoty. Cechują się nowoczesnością i efektownym designem, pasując idealnie do obecnych trendów projektowania domów i budynków użyteczności publicznej. Gabiony perfekcyjnie komponują się z innymi popularnymi obecnie aranżacjami, zwłaszcza z ogrodzeniem aluminiowym, co widzimy na załączonych zdjęciach jednej z naszych realizacji. Połączenie aluminium AL09 z poziomych profili w kolorze RAL 7016 i gabionu wypełnionego jasnym granitem, zawsze zachwyca wyjątkowym efektem.

nowoczesne ogrodzenie poziomeogrodzenie poziome aluminiowe

Lokalizacja: Wojkowice

W projekcie wykonanym w Wojkowicach króluje ogrodzenie aluminiowe, złożone z poziomych profili prostokątnych. Jego nowoczesna forma pasuje do stylu, w jakim został wybudowany dom.
Ogrodzenia aluminiowe można malować na wiele kolorów, co niewątpliwie jest ich ogromną zaletą. Tutaj postawiliśmy na intensywną szarość, dzięki czemu panele idealnie współgrają z dachem i pozostałymi elementami domu. Ciemne profile połączyliśmy z jasną podmurówką i słupkami, przez co całe ogrodzenie nabrało wyjątkowego charakteru.

ogrodzenie poziome aluminioweogrodzenie poziome nowoczesne

Lokalizacja: Święta Katarzyna

W projekcie w Świętej Katarzynie zastosowaliśmy ogrodzenie aluminiowe złożone z poziomych profili o wysokości 8 cm. Łaty pomalowaliśmy na najmodniejsze kolory ostatnich sezonów – biały i szary, dzięki czemu panele świetnie komponują się z murkami wykonanymi z kostki granitowej. Przy profilach nie widać mocowań ani spawów, dzięki czemu całość wygląda estetycznie.

Ogrodzenia aluminiowe złożone z poziomych łat wyglądają nowocześnie, ale to niejedyna ich zaleta. Panele są przede wszystkim niezwykle trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

ogrodzenie działkiogrodzenie w okół domu

Lokalizacja: Oława

Ogrodzenie panelowe to bezpieczne oraz trwałe rozwiązanie, które z pewnością przetrwa próbę czasu. Nie bez powodu decyduje się na nie wielu Klientów dysponujących działką z zabudową mieszkalną lub przemysłową.

Na indywidualne zamówienie Klienta wykonaliśmy solidne ogrodzenie panelowe o wysokości 1,5 metra wpisane w styl działki. W celu wzmocnienia konstrukcji i wydłużenia jej żywotności zastosowaliśmy drut ocynkowany 4 mm oraz stabilną podmurówkę systemową. Co istotne, ogrodzenie nie ogranicza widoczności, oferując jednocześnie poczucie intymności.

ogrodzenie poziome z gabionemogrodzenie poziome z gabionem bramą i furtką

Lokalizacja: Kobierzyce

Gabiony zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność, między innymi przez to, że są bardzo funkcjonalne, ponieważ wypełnić je możemy różnego rodzaju materiałami. Bardzo ceniony jest kamień, który został wykorzystany w przypadku realizacji w Kobierzycach. Wspaniale komponuje się z aluminiową bramą przesuwną w kolorze RAL 7016, podkreślając atrakcyjność elementów domu i ogrodzenia. Gabiony nie tylko zapewniają prywatność, ale i tłumią dźwięki z otoczenia. Pasują szczególnie do nowoczesnej, minimalistycznej architektury.

ogrodzenie aluminiowe AL12ogrodzenie aluminiowe i panelowe

Lokalizacja: Żórawina

Ogrodzenia aluminiowe to nowoczesne rozwiązanie z lekkiej konstrukcji, której głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wokół posesji. Podczas wykonywania realizacji Klient zdecydował się na nieznacznie prześwitujące frontowe ogrodzenie aluminiowe wraz z bramą i furtką w jasnym kolorze RAL 9006. Pozwoliło to ograniczyć widoczność od strony ulicy, wpływając na zwiększenie prywatności. Boki oraz tył działki ogrodzono natomiast mniej wymagającym panelem 1360 mm wraz z podmurówką o wysokości 200 mm.

horizen poziomynowoczesne ogrodzenie poziome

Lokalizacja: Strzelin

W projekcie wykonanym w Strzelinie postawiliśmy na ciemne ogrodzenie aluminiowe, które idealnie nawiązuje do koloru okien, dachu i ozdobnych elementów domu.

Panele złożone z poziomych paneli nie mają widocznych mocowań, przez co wyglądają niezwykle elegancko. Charakteru dodają im nierdzewne zawiasy oraz wysokiej jakości okucia.

Ogrodzenia aluminiowe wyglądają świetnie, kiedy osadzone są na podmurówce z kamienia. W tym przypadku panele zamontowaliśmy na murku łupanym, który idealnie współgra ze słupkami.

brama przesuwna PK1brama przesuwna żaluzja nieprzejrzysta

Lokalizacja: Żórawina

Brama wjazdowa stanowi integralną część każdej posesji. Jest tak samo ważna w przypadku domów, jak i miejsc użyteczności publicznej. Planując zakup odpowiedniej, zwróćmy uwagę na jej walory użytkowe, wytrzymałościowe oraz estetyczne.

Wykonaliśmy wiele konstrukcji, w których jednym z najważniejszych elementów była brama wjazdowa. Jedna z naszych realizacji w Żórawinie – brama przesuwna samonośna, została zamontowana pomiędzy murkami. Jej wyjątkowy antracytowy odcień, podnosi atrakcyjność całej posesji.

horyzontalne ogrodzeniefurtka aluminiowa nierdzewna

Lokalizacja: Brzeg

Solidne oraz wytrzymałe ogrodzenie aluminiowe wraz z bramą i furtką wykonane zostało z profili aluminiowych na indywidualne życzenie Klienta do istniejących już murków. Całość projektu zakładała niewielką przeźroczystość oraz możliwość odgrodzenia terenu posesji wraz z ogrodem od ulicy.

Ogrodzenia aluminiowe wykonywane są z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów pod czujnym okiem specjalistów. Kolor RAL 7016, wybrany również w przypadku realizacji w Brzegu, to jeden z najchętniej wybieranych odcieni przez naszych Klientów.

nowoczesne ogrodzenie AL12nowoczesne ogrodzenie poziome z bramą

Lokalizacja: Wysoka

Ogrodzenia aluminiowe wykonane z poziomych łat, wyglądają nowocześnie, przez co idealnie komponują się z budynkami w stylu modernistycznym.

W tym projekcie postawiliśmy na minimalizm i wygodę. Poziome przęsła w biało-szarej kolorystyce świetnie pasują do jasnych słupków i podmurówki. Całości dopełnia szeroka furtka wejściowa z nowoczesnym domofonem oraz dwuskrzydłowa brama z automatyką.

Ogrodzenie jest bardzo estetyczne ponieważ przy profilach nie ma widocznych mocowań i spawów.

ogrodzenie aluminiowe na zamówienieogrodzenie aluminiowe na zamówienie

Lokalizacja: Wrocław, Borek

Solidne ogrodzenia aluminiowe to estetyczne oraz wytrzymałe rozwiązanie, które przetrwa próbę czasu. Na indywidualne zamówienie Klienta zaprojektowaliśmy oraz wyprodukowaliśmy klasyczne ogrodzenie aluminiowe z furtką w kolorze antracytowym, które idealnie współgra z budynkiem na terenie posesji.

Całość zamontowaliśmy na przygotowanych już murkach betonowych o prostym, tradycyjnym kształcie. Ogrodzenie tego typu nie ogranicza widoczności, a jednocześnie zabezpiecza teren posesji przed niepożądanymi osobami.

ogrodzenie staloweogrodzenie frontowe

Lokalizacja: Święta Katarzyna

Ogrodzenia palisadowe należą do najchętniej wybieranych nie tylko na terenach prywatnych, ale również komercyjnych. Ta nowoczesna forma ogrodzenia stale zyskuje nowych sympatyków, co potwierdzają kolejni Klienci wybierający właśnie takie rozwiązanie na ogrodzenie swojej posesji.

Jedną z tego rodzaju realizacji jest ogrodzenie frontowe P27 z podmurówką typu C. Bardzo trwałe, ponieważ ocynkowane ogniowo i prezentujące się wyjątkowo estetycznie, za co odpowiada proszkowo naniesiony kolor antracytowy.

Panele palisadowe można zamontować zarówno na murowanych, jak i stalowych słupkach. Wszystko zależy od tego, jaki Klient chce uzyskać efekt. Najważniejsze, żeby słupy zostały odpowiednio osadzone.

Dowolność projektu

Ogrodzenia palisadowe mogą być malowane na rozmaite kolory. Ponadto istnieje możliwość zamówienia indywidualnych wymiarów przęseł i to bez dopłaty. W powyższych realizacjach zdecydowaliśmy się na klasyczne panele, zakończone ozdobną kulką w kolorze czarnym i brązowym.

brama dwuskrzydłowabrama dwuskrzydłowa

Lokalizacja: Zabrodzie

Klasyczna dwuskrzydłowa brama wjazdowa to niezawodne rozwiązanie na wiele lat. Podczas realizacji położono nacisk na funkcjonalność oraz bezpieczeństwo, dlatego brama zamykana jest na solidny zamek wraz z wygodną klamką.
Tego rodzaju ogrodzenie na tyłach posesji to sprawdzone rozwiązanie do celów gospodarczych, np. podczas prac w ogrodzie lub konieczności wjazdu dużych maszyn. Brama wjazdowa została wykonana z wytrzymałych materiałów o jednolitej fakturze w uniwersalnym, czarnym kolorze RAL 9005.

ogrodzenie aluminiowe poziomebrama aluminiowa

Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie

Efektowne ogrodzenia aluminiowe dopasowane do architektury oraz stylu domów i ogrodów to nasza specjalność i jedno z ulubionych wyzwań. Nowoczesne ogrodzenie aluminiowe AL12 wraz z dużą przesuwną bramą automatyczną oraz furtką zrealizowaliśmy na murkach łupanych idealnie komponujących się z całością.

Głównym założeniem realizacji była nie tylko wytrzymałość, ale również nowoczesny wygląd oraz niski poziom przeźroczystości wpływający na większe bezpieczeństwo, a także komfort przebywania na terenie posesji.

ogrodzenie horizenogrodzenie horizen palisad

Lokalizacja: Strzelin

Ogrodzenie aluminiowe zdobi coraz więcej posesji, chroniąc je przed niepowołanymi gośćmi. Staje się tak samo popularne, jak ogrodzenie drewniane, ponieważ cechuje je przede wszystkim trwałość i estetyka.
Ogrodzenie aluminiowe będzie odpowiednie zwłaszcza tam, gdzie króluje nowoczesne, minimalistyczne budownictwo, dopasowując się idealnie do takich elementów jak szkło, beton czy płaskie dachówki. Dokładnie to widać podczas tej realizacji, gdzie szerokie poziome profile aluminiowe bardzo dobrze prezentują się za sprawą minimalistycznej kolorystyki.