• Polski
  • English
  • Deutsch

O nas

Wycena

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 34 64 994

11 + 8 =

Warunki Sprzedaży

Pomiar

Wizytówką naszej firmy z bogatymi tradycjami i 40-letnim doświadczeniem w swojej branży jest wykonywanie na zlecenie zamawiającego pomiaru z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń mierniczych oraz niwelacja terenu grodzonego instrumentami geodezyjnymi. Podczas takiej wizyty można od nas oczekiwać również pełnego doradztwa technicznego, wstępnych ustaleń handlowych i logistycznych. Oprócz podstawowych czynności mierniczych zajmujemy się na miejscu prezentacją produktu, doborem materiału i kolorystyką oraz ukierunkowujemy technicznie Klienta przed etapem jego prac wykończeniowych działki oraz przygotowań do nowoczesnej automatyzacji ogrodzenia. Każdą usługę pomiarową wykonujemy z dużą starannością oraz organizujemy się z osobna do indywidualnego spotkania. Jesteśmy otwarci na każdego zainteresowanego Klienta, stąd nasze częste propozycje bezpośrednich spotkań oraz mobilne przyjazdy na budowy i prywatne inwestycje.

pomiar ogrodzenia wrocław

Projekt

Wszystkie dane pomiarowe i charakterystykę oczekiwanego ogrodzenia przekazywane są do wyspecjalizownego w programach kreślarskich projektanta oraz technologa. Na życzenie Klienta sporządzamy w różnych wariantach koncepcję ogrodzenia oraz jego wizualizację komputerową z poglądową kolorystyką w celu jego ostatecznego zatwierdzenia np. na tle autentycznego zewnętrznego otoczenia działki. Z kolei technolodzy z bogatą wiedzą w tej dziedzinie sprawdzają projekt ogrodzenia pod kątem zastosowania właściwego zapotrzebowania materiałowego i innych detali wykończeniowych oraz zapewnienia nienagannej estetyki czy pożądanej trwałości itp. Każdy nowy projekt i pomysł oryginalnego ogrodzenie Twojej posesji jest dla naszych pracowników dużym wyzwaniem oraz sposobem na kontynuowanie pasji w tym zakresie.

projekt ogrodzenia wrocław

Produkcja

Wybrany i zamówiony produkt ogrodzeniowy następnie urzeczywistniamy na produkcji, wykorzystując wyspecjalizowne narzędzia i służące ku temu urządzenia obsługiwane przez wykwalifikowną kadrę. Znaczna część naszych cennych Klientów uznała naszą firmę za inowacyjnego producenta, ponieważ zajmujemy się w również ręcznym wykonastwem ogrodzeń niekiedy zaliczanych do sztuki kowalstwa. Idąc w kierunku nowoczesnych trendów oraz obecnego zapotrzebowania wymagajacego Klienta jesteśmy również pionierami w budowie spawanych ogrodzeń stalowych oraz aluminiowych w najwyższym zabezpieczeniu antykorozyjnym tj. ocynk ogniowy i pokrycie lakierem proszkowym.

producent ogrodzeń

Transport

Towar z naszego składu magazynowego w Radwanicach po dokładnych oględzinach jakościowych zostaje załadowany na firmowe auta oraz przekazany w ustalonym terminie w docelowym miejscu rozładunkowym. Dysponujemy autami o różnorodnej ładowności oraz długości skrzyni nadwozia. Dla wszystkich zleceń mamy możliwość zorganizowania środków transportu w obszarze naszego kraju lub poza jego granicami. 

dostawa ogrodzeń wrocław

Montaż

Gotowy produkt ogrodzeniowy w ostatniej fazie realizacji zamówienia jest kompletowany i przeznaczony do montażu, który jest wykonywany przez profesjonalne i doświadczone ekipy. Usługę z wykorzystaniem fachowego osprzętu planujemy wykonywać terminowo gwarantując szybkie zainstalowanie ogrodzenia. Zapewniamy kompleksową usługę np. w zakresie nowoczesnej automatyki m.in. instalacja renomowanych siłowników, domofonów, wideodomofonów, skrzynek pocztowych, oprogramowania pilotów i nadajników umożliwiających bezkompromisową obsługę innych urządzeń np. bram garażowych. Naszym nadrzędnym celem jest przekazanie inwestorowi ogrodzenia funkcjonalnego, estetycznie wykonanego oraz spełniającego potrzeby i wymagania Klienta.

montaż ogrodzeń wrocław

Zadowolony Klient

Jeśli ten rozdział oraz przegląd naszych produktów przekonał Ciebie, to zachęcamy z nami spotkać się i ustalić szczegóły naszej współpracy. Patrząc na przekrój kompleksowo obsłużonych przez nas Klientów, to jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych zleceń, które zostały pozytywnie ocenione przez naszych użytkowników oraz na forach branżowych i portalach społecznościowych. W firmie PALISADA.PL każdy Klient może oczekiwać od nas kompetentnej obsługi oraz troskliwej opieki jego zlecenia, więc zadowolenie końcowe z efektu naszej fachowej pracy jest gwarantowane.

odbiory ogrodzeń wrocław

tel 71 346 49 94

tel 71 346 49 94

Zadzwoń i zapytaj

o promocje - Kontakt