$$$$
Produkt wysokobudżetowy

Zalety produktu

zabezpieczenie tarasu przez cały rok

dach ze szkła, klejone 8mm VSG

aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo

proste, nowoczesne wykończenie

wysoka jakość

możliwość oświetlenia

ukryta rynna

poczucie przestrzeni

dach ze spadkiem

bestseller

możliwość dobudowania ścianek bocznych

kontakt do opiekuna handlowego

Agnieszka Łukaszewicz

+48 515 515 707 Zapytaj o ofertę

Cieszący się niezmiennie wysokim zainteresowaniem bestseller na rynku. Designerskie zadaszenie pokryte szklanym dachem. Jedno z najnowocześniejszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Połączenie dwóch wyjątkowych materiałów: aluminium i szkło tworzy wysoką jakość wykończenia.

Model nowoczesny zawdzięcza swój sukces dzięki systemowi modułowemu, który gwarantuje wkomponowanie do dowolnego stylu w oparciu o najbardziej wyrafinowane gusta co przekłada się na luksusowy wygląd produktu. Szkło, przez które dalej możemy spoglądać w zieleń, niebo i gwiazdy, jak również doskonałe naświetlenie tarasu tworzą uczucie wysokiego komfortu.

Produkt daje także szerokie możliwości rozbudowy o funkcje dodatkowe poprzez montaż trejaży, zabudowy aluminiowej w postaci wariantowych modeli ścianek, zabudowy aluminiowej w postaci schowków na akcesoria ogrodowe lub poduszki do foteli i sof. Opracowany został także specjalnie dedykowany system zielonej ściany jako jednej z opcji kreatywnie ożywiającej całość konstrukcji.

Kolejnym rozwiązaniem jest szklana ściana. Drzwi włącznie ze ściankami szklanymi pozwalają cieszyć się nieograniczonym widokiem bez względu na pogodę. Gustowna i lekka aluminiowa zabudowa ścianek wyróżnia pergolę z dostępnych na rynku. Oprócz modeli transparentnych oferujemy także nieprzezierne ścianki aluminiowe zabezpieczające przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jednocześnie zapewniające poczucie prywatności.Konstrukcja pozwala na zastosowanie zadaszenia jako wolnostojącego na czterech profilach nośnych lub przyściennego na dwóch słupach podparcia. Pergola dostępna jest w kolorach RAL7016, RAL9016, RAL7024 lub RAL7040.

Dostępne wersje kolorystyczne

Czarny

Biały