O nas

Wycena

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 311 72 91

Wizytówką naszej firmy z bogatymi tradycjami i 40-letnim doświadczeniem w swojej branży jest wykonywanie na zlecenie zamawiającego pomiaru z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń mierniczych oraz niwelacja terenu grodzonego instrumentami geodezyjnymi. Podczas takiej wizyty można od nas oczekiwać również pełnego doradztwa technicznego, wstępnych ustaleń handlowych i logistycznych. Oprócz podstawowych czynności mierniczych zajmujemy się na miejscu prezentacją produktu, doborem materiału i kolorystyką oraz ukierunkowujemy technicznie Klienta przed etapem jego prac wykończeniowych działki oraz przygotowań do nowoczesnej automatyzacji ogrodzenia. Każdą usługę pomiarową wykonujemy z dużą starannością oraz organizujemy się z osobna do indywidualnego spotkania. Jesteśmy otwarci na każdego zainteresowanego Klienta, stąd nasze częste propozycje bezpośrednich spotkań oraz mobilne przyjazdy na budowy i prywatne inwestycje.

pomiar ogrodzenia

Wszystkie dane pomiarowe i charakterystyka oczekiwanego ogrodzenia przekazywane są do wyspecjalizownego w programach kreślarskich projektanta oraz technologa. Na życzenie Klienta sporządzamy w różnych wariantach koncepcję ogrodzenia oraz jego wizualizację komputerową z poglądową kolorystyką w celu jego ostatecznego zatwierdzenia, np. na tle autentycznego zewnętrznego otoczenia działki. Z kolei technolodzy z bogatą wiedzą w tej dziedzinie sprawdzają projekt ogrodzenia pod kątem zastosowania właściwego zapotrzebowania materiałowego i innych detali wykończeniowych oraz zapewnienia nienagannej estetyki czy pożądanej trwałości itp. Każdy nowy projekt i pomysł oryginalnego ogrodzenia Twojej posesji jest dla naszych pracowników dużym wyzwaniem oraz sposobem na kontynuowanie pasji w tym zakresie.

projekt ogrodzenia

Wybrany i zamówiony produkt ogrodzeniowy następnie urzeczywistniamy na produkcji, wykorzystując wyspecjalizowne narzędzia i służące ku temu urządzenia obsługiwane przez wykwalifikowną kadrę. Znaczna część naszych cennych Klientów uznała naszą firmę za inowacyjnego producenta, ponieważ zajmujemy się również ręcznym wykonastwem ogrodzeń, niekiedy zaliczanych do sztuki kowalstwa. Idąc w kierunku nowoczesnych trendów oraz obecnego zapotrzebowania wymagającego Klienta, jesteśmy również pionierami w budowie spawanych ogrodzeń stalowych oraz aluminiowych w najwyższym zabezpieczeniu antykorozyjnym tj. ocynk ogniowy i pokrycie lakierem proszkowym.

produkcja ogrodzeń

Towar z naszego składu magazynowego w Radwanicach po dokładnych oględzinach jakościowych zostaje załadowany na firmowe auta oraz przekazany w ustalonym terminie w docelowym miejscu rozładunkowym. Dysponujemy autami o różnorodnej ładowności oraz długości skrzyni nadwozia. Dla wszystkich zleceń mamy możliwość zorganizowania środków transportu w obszarze naszego kraju lub poza jego granicami. 

transport ogrodzeń Wrocław

Gotowy produkt ogrodzeniowy w ostatniej fazie realizacji zamówienia jest kompletowany i przeznaczony do montażu, który jest wykonywany przez profesjonalne i doświadczone ekipy. Usługę z wykorzystaniem fachowego osprzętu planujemy wykonywać terminowo gwarantując szybkie zainstalowanie ogrodzenia. Zapewniamy kompleksową usługę np. w zakresie nowoczesnej automatyki m.in. instalacja renomowanych siłowników, domofonów, wideodomofonów, skrzynek pocztowych, oprogramowania pilotów i nadajników umożliwiających bezkompromisową obsługę innych urządzeń np. bram garażowych. Naszym nadrzędnym celem jest przekazanie inwestorowi ogrodzenia funkcjonalnego, estetycznie wykonanego oraz spełniającego potrzeby i wymagania Klienta.

montaż ogrodzeń

Jeśli ten rozdział oraz przegląd naszych produktów przekonał Ciebie, zachęcamy na spotkanie oraz ustalenie szczegółów naszej współpracy. Patrząc na przekrój kompleksowo obsłużonych przez nas Klientów - jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych zleceń, które zostały pozytywnie ocenione przez naszych użytkowników oraz na forach branżowych i portalach społecznościowych. W firmie PALISADA.PL każdy Klient może oczekiwać kompetentnej obsługi oraz troskliwej opieki w zakresie swojego zlecenia, więc zadowolenie końcowe z efektu naszej fachowej pracy jest gwarantowane.

nowoczesne ogrodzenia