Realizacje dla Domu

Pricing

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 311 72 91

Lokalizacja: Wisznia Mała

Nie ograniczamy się podstawowych kolorów ogrodzeń. Malujemy kolorami z całej palety RAL. Na tej inwestycji prócz standardowego koloru RAL 7016 ze strukturą metalizującą zaproponowaliśmy dodatkowo profil w kolorze czerwonym RAL 3003 aby nawiązać do elementów na bryle budynku.

Lokalizacja: Opole

Idealnie skomponowana kolorystyka ogrodzenia z elewacją domu. Dzięki własnej lakierni możemy realizować malowanie aluminium praktycznie na każdy kolor. Białe ogrodzenia są coraz bardziej popularne.

Lokalizacja: Wrocław

Delikatne ogrodzenie z profili o wysokości 30mm, estetyczny murek i prosta bryła budynku. Komplet idealny :-)

brama aluminiowa dwuskrzydłowa z napędem BFTbrama aluminiowa dwuskrzydłowa z automatem

Lokalizacja: Namysłów

Automatyczna brama to już praktycznie standard. Niezawodna automatyka firmy BFT obsługuje bramy skrzydłowe oraz przesuwne.

nowoczesne ogrodzenie z gabionemogrodzenie gabionowe a modelem AL12

Lokalizacja: Tyniec Mały

Gabiony stanowią niezwykle ciekawą alternatywę dla innych, bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak murki czy płoty. Cechują się nowoczesnością i efektownym designem, pasując idealnie do obecnych trendów projektowania domów i budynków użyteczności publicznej. Gabiony perfekcyjnie komponują się z innymi popularnymi obecnie aranżacjami, zwłaszcza z ogrodzeniem aluminiowym, co widzimy na załączonych zdjęciach jednej z naszych realizacji. Połączenie aluminium AL09 z poziomych profili w kolorze RAL 7016 i gabionu wypełnionego jasnym granitem, zawsze zachwyca wyjątkowym efektem.

nowoczesne ogrodzenie poziomeogrodzenie poziome aluminiowe

Lokalizacja: Wojkowice

W projekcie wykonanym w Wojkowicach króluje ogrodzenie aluminiowe, złożone z poziomych profili prostokątnych. Jego nowoczesna forma pasuje do stylu, w jakim został wybudowany dom.
Ogrodzenia aluminiowe można malować na wiele kolorów, co niewątpliwie jest ich ogromną zaletą. Tutaj postawiliśmy na intensywną szarość, dzięki czemu panele idealnie współgrają z dachem i pozostałymi elementami domu. Ciemne profile połączyliśmy z jasną podmurówką i słupkami, przez co całe ogrodzenie nabrało wyjątkowego charakteru.

ogrodzenie poziome aluminioweogrodzenie poziome nowoczesne

Lokalizacja: Święta Katarzyna

W projekcie w Świętej Katarzynie zastosowaliśmy ogrodzenie aluminiowe złożone z poziomych profili o wysokości 8 cm. Łaty pomalowaliśmy na najmodniejsze kolory ostatnich sezonów – biały i szary, dzięki czemu panele świetnie komponują się z murkami wykonanymi z kostki granitowej. Przy profilach nie widać mocowań ani spawów, dzięki czemu całość wygląda estetycznie.

Ogrodzenia aluminiowe złożone z poziomych łat wyglądają nowocześnie, ale to niejedyna ich zaleta. Panele są przede wszystkim niezwykle trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

ogrodzenie działkiogrodzenie w okół domu

Lokalizacja: Oława

Ogrodzenie panelowe to bezpieczne oraz trwałe rozwiązanie, które z pewnością przetrwa próbę czasu. Nie bez powodu decyduje się na nie wielu Klientów dysponujących działką z zabudową mieszkalną lub przemysłową.

Na indywidualne zamówienie Klienta wykonaliśmy solidne ogrodzenie panelowe o wysokości 1,5 metra wpisane w styl działki. W celu wzmocnienia konstrukcji i wydłużenia jej żywotności zastosowaliśmy drut ocynkowany 4 mm oraz stabilną podmurówkę systemową. Co istotne, ogrodzenie nie ogranicza widoczności, oferując jednocześnie poczucie intymności.

ogrodzenie poziome z gabionemogrodzenie poziome z gabionem bramą i furtką

Lokalizacja: Kobierzyce

Gabiony zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność, między innymi przez to, że są bardzo funkcjonalne, ponieważ wypełnić je możemy różnego rodzaju materiałami. Bardzo ceniony jest kamień, który został wykorzystany w przypadku realizacji w Kobierzycach. Wspaniale komponuje się z aluminiową bramą przesuwną w kolorze RAL 7016, podkreślając atrakcyjność elementów domu i ogrodzenia. Gabiony nie tylko zapewniają prywatność, ale i tłumią dźwięki z otoczenia. Pasują szczególnie do nowoczesnej, minimalistycznej architektury.

ogrodzenie aluminiowe AL12ogrodzenie aluminiowe i panelowe

Lokalizacja: Żórawina

Ogrodzenia aluminiowe to nowoczesne rozwiązanie z lekkiej konstrukcji, której głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wokół posesji. Podczas wykonywania realizacji Klient zdecydował się na nieznacznie prześwitujące frontowe ogrodzenie aluminiowe wraz z bramą i furtką w jasnym kolorze RAL 9006. Pozwoliło to ograniczyć widoczność od strony ulicy, wpływając na zwiększenie prywatności. Boki oraz tył działki ogrodzono natomiast mniej wymagającym panelem 1360 mm wraz z podmurówką o wysokości 200 mm.

horizen poziomynowoczesne ogrodzenie poziome

Lokalizacja: Strzelin

W projekcie wykonanym w Strzelinie postawiliśmy na ciemne ogrodzenie aluminiowe, które idealnie nawiązuje do koloru okien, dachu i ozdobnych elementów domu.

Panele złożone z poziomych paneli nie mają widocznych mocowań, przez co wyglądają niezwykle elegancko. Charakteru dodają im nierdzewne zawiasy oraz wysokiej jakości okucia.

Ogrodzenia aluminiowe wyglądają świetnie, kiedy osadzone są na podmurówce z kamienia. W tym przypadku panele zamontowaliśmy na murku łupanym, który idealnie współgra ze słupkami.

brama przesuwna PK1brama przesuwna żaluzja nieprzejrzysta

Lokalizacja: Żórawina

Brama wjazdowa stanowi integralną część każdej posesji. Jest tak samo ważna w przypadku domów, jak i miejsc użyteczności publicznej. Planując zakup odpowiedniej, zwróćmy uwagę na jej walory użytkowe, wytrzymałościowe oraz estetyczne.

Wykonaliśmy wiele konstrukcji, w których jednym z najważniejszych elementów była brama wjazdowa. Jedna z naszych realizacji w Żórawinie – brama przesuwna samonośna, została zamontowana pomiędzy murkami. Jej wyjątkowy antracytowy odcień, podnosi atrakcyjność całej posesji.

horyzontalne ogrodzeniefurtka aluminiowa nierdzewna

Lokalizacja: Brzeg

Solidne oraz wytrzymałe ogrodzenie aluminiowe wraz z bramą i furtką wykonane zostało z profili aluminiowych na indywidualne życzenie Klienta do istniejących już murków. Całość projektu zakładała niewielką przeźroczystość oraz możliwość odgrodzenia terenu posesji wraz z ogrodem od ulicy.

Ogrodzenia aluminiowe wykonywane są z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów pod czujnym okiem specjalistów. Kolor RAL 7016, wybrany również w przypadku realizacji w Brzegu, to jeden z najchętniej wybieranych odcieni przez naszych Klientów.

nowoczesne ogrodzenie AL12nowoczesne ogrodzenie poziome z bramą

Lokalizacja: Wysoka

Ogrodzenia aluminiowe wykonane z poziomych łat, wyglądają nowocześnie, przez co idealnie komponują się z budynkami w stylu modernistycznym.

W tym projekcie postawiliśmy na minimalizm i wygodę. Poziome przęsła w biało-szarej kolorystyce świetnie pasują do jasnych słupków i podmurówki. Całości dopełnia szeroka furtka wejściowa z nowoczesnym domofonem oraz dwuskrzydłowa brama z automatyką.

Ogrodzenie jest bardzo estetyczne ponieważ przy profilach nie ma widocznych mocowań i spawów.

ogrodzenie aluminiowe na zamówienieogrodzenie aluminiowe na zamówienie

Lokalizacja: Wrocław, Borek

Solidne ogrodzenia aluminiowe to estetyczne oraz wytrzymałe rozwiązanie, które przetrwa próbę czasu. Na indywidualne zamówienie Klienta zaprojektowaliśmy oraz wyprodukowaliśmy klasyczne ogrodzenie aluminiowe z furtką w kolorze antracytowym, które idealnie współgra z budynkiem na terenie posesji.

Całość zamontowaliśmy na przygotowanych już murkach betonowych o prostym, tradycyjnym kształcie. Ogrodzenie tego typu nie ogranicza widoczności, a jednocześnie zabezpiecza teren posesji przed niepożądanymi osobami.

ogrodzenie staloweogrodzenie frontowe

Lokalizacja: Święta Katarzyna

Ogrodzenia palisadowe należą do najchętniej wybieranych nie tylko na terenach prywatnych, ale również komercyjnych. Ta nowoczesna forma ogrodzenia stale zyskuje nowych sympatyków, co potwierdzają kolejni Klienci wybierający właśnie takie rozwiązanie na ogrodzenie swojej posesji.

Jedną z tego rodzaju realizacji jest ogrodzenie frontowe P27 z podmurówką typu C. Bardzo trwałe, ponieważ ocynkowane ogniowo i prezentujące się wyjątkowo estetycznie, za co odpowiada proszkowo naniesiony kolor antracytowy.

Panele palisadowe można zamontować zarówno na murowanych, jak i stalowych słupkach. Wszystko zależy od tego, jaki Klient chce uzyskać efekt. Najważniejsze, żeby słupy zostały odpowiednio osadzone.

Dowolność projektu

Ogrodzenia palisadowe mogą być malowane na rozmaite kolory. Ponadto istnieje możliwość zamówienia indywidualnych wymiarów przęseł i to bez dopłaty. W powyższych realizacjach zdecydowaliśmy się na klasyczne panele, zakończone ozdobną kulką w kolorze czarnym i brązowym.

brama dwuskrzydłowabrama dwuskrzydłowa

Lokalizacja: Zabrodzie

Klasyczna dwuskrzydłowa brama wjazdowa to niezawodne rozwiązanie na wiele lat. Podczas realizacji położono nacisk na funkcjonalność oraz bezpieczeństwo, dlatego brama zamykana jest na solidny zamek wraz z wygodną klamką.
Tego rodzaju ogrodzenie na tyłach posesji to sprawdzone rozwiązanie do celów gospodarczych, np. podczas prac w ogrodzie lub konieczności wjazdu dużych maszyn. Brama wjazdowa została wykonana z wytrzymałych materiałów o jednolitej fakturze w uniwersalnym, czarnym kolorze RAL 9005.

ogrodzenie aluminiowe poziomebrama aluminiowa

Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie

Efektowne ogrodzenia aluminiowe dopasowane do architektury oraz stylu domów i ogrodów to nasza specjalność i jedno z ulubionych wyzwań. Nowoczesne ogrodzenie aluminiowe AL12 wraz z dużą przesuwną bramą automatyczną oraz furtką zrealizowaliśmy na murkach łupanych idealnie komponujących się z całością.

Głównym założeniem realizacji była nie tylko wytrzymałość, ale również nowoczesny wygląd oraz niski poziom przeźroczystości wpływający na większe bezpieczeństwo, a także komfort przebywania na terenie posesji.

ogrodzenie horizenogrodzenie horizen palisad

Lokalizacja: Strzelin

Ogrodzenie aluminiowe zdobi coraz więcej posesji, chroniąc je przed niepowołanymi gośćmi. Staje się tak samo popularne, jak ogrodzenie drewniane, ponieważ cechuje je przede wszystkim trwałość i estetyka.
Ogrodzenie aluminiowe będzie odpowiednie zwłaszcza tam, gdzie króluje nowoczesne, minimalistyczne budownictwo, dopasowując się idealnie do takich elementów jak szkło, beton czy płaskie dachówki. Dokładnie to widać podczas tej realizacji, gdzie szerokie poziome profile aluminiowe bardzo dobrze prezentują się za sprawą minimalistycznej kolorystyki.

Ogrodzenia palisadowe wyglądają dobrze w każdym kolorze i zależy jedynie od indywidualnej decyzji Klienta. W przypadku prezentowanej realizacji Klient zdecydował się na jeden z najciemniejszych kolorów z palety RAL, dzięki czemu przęsła wyróżniają się na tle zabudowy, jednocześnie tworząc spójną całość. 

Odporne na zniszczenia

Aby ogrodzenie służyło przez długie lata, przed montażem musi zostać odpowiednio zabezpieczone. W tym przypadku pionowe profile zostały ocynkowane, a następnie pomalowane proszkowo, dzięki czemu pozostaną odporne na korozję przez wiele lat.

Przed wyborem gabionów warto zorientować się, czy producent ogrodzenia daje możliwość wyboru ich wypełnienia. My zapewniamy pełną dowolność. Szczególnie polecanymi przez nas wariantami są wypełnienia z łupka granitowego lub bazaltu, które ponadto charakteryzują się niską ceną.

Wygląd to nie wszystko

Chociaż wygląd to istotna kwestia należy pamiętać o tym, że ogrodzenie przede wszystkim musi być solidne. Aby gabiony były stabilne i wytrzymałe, do ich montażu używamy słupów stabilizujących, które uprzednio są betonowane lub kotwione.

Ogrodzenia palisadowe można osadzić zarówno na samych słupkach, jak i podmurówce. Najważniejsze, aby montaż wykonać solidnie. Przy realizacjach przedstawionych na zdjęciach, zastosowaliśmy podmurówkę oraz słupy, co zapewnia wysoką stabilność ogrodzenia.

Trwałość i estetyka

Podczas montażu ogrodzenia do słupów zamontowaliśmy kapturki. Te chronią przed przedostawaniem się wody do wnętrza konstrukcji. W zależności od upodobań Klienta, do słupów montujemy kapturki proste lub ozdobne.

Prostota to często najlepszy wybór. W przypadku tej realizacji Klient zdecydował się na proste ogrodzenie palisadowe z drobnymi elementami dekoracyjnymi. Dla uzyskania bardziej wytwornego efektu przęsła zostały osadzone na eleganckiej podmurówce.

Trwałe przez lata

Ogrodzenia palisadowe przed montażem zawsze są cynkowane metodą ogniową oraz malowane proszkowo. Klient może wybrać dowolny kolor przęseł spośród dostępnych w palecie RAL. Powyżej przykład ogrodzenia w klasycznym, ciemnym kolorze.

Ogrodzenia aluminiowe mogą być malowane na rozmaite kolory zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. W przypadku omawianej realizacji klient zdecydował się na biel. Jasne panele idealnie pasują do pozostałych elementów działki. Razem z białymi kamieniami otaczającymi zieleń, tworzą spójną całość.

Solidne i trwałe

Poszczególne panele aluminiowe zostały wsparte na grubych słupkach. W ten sposób całe ogrodzenie jest bardzo stabilne. Aby słupki nie były narażone na korozję, zabezpieczyliśmy je kapturkami w kolorze pasującym do całości.

Ogrodzenia nowoczesne jednoczenie mogą być proste, ale i oryginalne. Do ich budowy najczęściej wykorzystuje się panele aluminiowe, które można dowolnie modyfikować. W przedstawianej realizacji Klient zdecydował się na osadzenie poszczególnych sztachetek w niewielkiej odległości. Co więcej, tak gęste wypełnienie gwarantuje bezpieczeństwo i komfort.

Niebywałe wykończenie

Panele aluminiowe można osadzać na wiele sposobów. Podczas wykonywania tej realizacji, do montażu przęseł użyto wysokich płyt betonowych.

Ogrodzenia nowoczesne wyglądają bardzo efektownie, kiedy są osadzone na ozdobnej podmurówce. W projekcie Klient zdecydował się na wykończenie z kamienia w kolorze beżowym. Podmurówka wykonana z jasnego materiału idealnie pasuje do elewacji. Już na pierwszy rzut oka widać, że cała realizacja została dokładnie przemyślana, ponieważ wszystkie elementy tworzą spójną całość.

Ładne i trwałe

Panele ogrodzeniowe wykorzystane przy tej realizacji zostały ocynkowane. W ten sposób ogrodzenie jest nie tylko estetyczne, ale i odporne na korozję.

Ogrodzenie wykonane z poziomych profili wygląda nowocześnie i oryginalnie. Co więcej, w przypadku tego rodzaju rozwiązania Klient może wybrać odległość między poszczególnymi lamelkami.

Design i trwałość

Ogrodzenia nowoczesne najczęściej wykonywane są z aluminium. Materiał ten jest stosunkowo lekki, a także posiada właściwości antykorozyjne. Ogrodzenie wykonane z aluminiowych paneli jest odporne na rdzę, przez co będzie służyć przez długie lata.

Ogrodzenia aluminiowe pasują do nowoczesnego budownictwa. Przęsła wykonane z poziomych profili można dowolnie modyfikować, co stwarza możliwość wykonania niepowtarzalnej kompozycji. W realizacji ze zdjęć Klient zdecydował się na spore odległości między lamelkami, dzięki czemu ogrodzenie wygląda na lekkie, pozostając jednocześnie stabilnym i wytrzymałym.

Nowoczesne i solidne

Aby ogrodzenie stanowiło dostateczną ochronę, musi być solidne. Przęsła zostały osadzone na podmurówce, dzięki czemu konstrukcja jest bardzo stabilna.

Klasyczne ogrodzenia palisadowe zawsze wyglądają elegancko. Co więcej, jeżeli zostaną pomalowane na odpowiedni kolor, stanowią świetną ozdobę działki. W przypadku realizacji ze zdjęć klient zdecydował się na brąz, dzięki czemu ogrodzenie idealnie pasuje do stylu, w jakim został wykończony dom.

Trwałe i bezpieczne

Przęsła palisadowe wykorzystane w realizacji, mają zaostrzone wykończenie. Tego rodzaju rozwiązanie wpływa nie tylko na wizualny efekt ogrodzenia, ale także bezpieczeństwo. Ochronę zapewnia również solidna brama wjazdowa i furtka.

ogrodzenie konsport PS004ogrodzenie konsport żaluzja

Lokalizacja: Chrzanów

Nowoczesny dom wiec i nowoczesne ogrodznenie żaluzjowe które bardzo dobrze się prezentuje. Kolor RAL 7016. Murki z uskokami.

aluminiowa brama dwuskrzydłowa w kolorze drewnaaluminiowe ogrodzenie al05 w kolorze drewna

Lokalizacja: Odolanów

Specjalna technologia umożliwia uzyskanie wyjątkowego efektu imitującego drewno. W tej realizacji wykonaliśmy również balustrady aluminiowe. Całość idealnie komponuje się roletami i framugami okien. Kolor złoty dąb.

ogrodzenie nieprzejrzysteogrodzenie żaluzjowe

Lokalizacja: Środa Śląska

Nieprzejrzyste ogrodzenie żaluzjowe PK1 z blachy alucynkowej w kolorze RAL 7016.

gabion z gnejsemaluminiowa brama przesuwna

Lokalizacja: Legnica

Brama i furtka modelu AL12 w kolorze grafitowym. Gabiony wypełnione gnejsem. Wysokość ogrodzenia 1,3m.

Ogrodzenie nieprzejrzysteogrodzenie konsport ps004

Lokalizacja: Twardogóra

Ogrodzenie żaluzjowe PK1 w kolorze brązowym (RAL 8017). W komplecie brama przesuwna, furtka. Jedno z przęseł posiada skrzynkę przelotową.

Elementy ogrodzenia:

 1. brama przesuwna z automatyką
 2. furtka wejściowa z gałką
 3. skrzynka przelotowa w przęśle
 4. przęsła na boku działki
ogrodzenie aluminiowe AL23 oraz beton architektonicznyzadaszenie nad furtką

Lokalizacja: OpolePoziome nowoczesne i delikatne ogrodzenie w kolorze grafitowym. Całość uzupełnia zadaszenie nad furtką z konstrukcji aluminiowej obłożonej płytami z betonu architektonicznego.

Elementy niestandardowe ogrodzenia:

 1. zadaszenie nad wejściem
ogrodzenie na murkachOgrodzenie na tle gór

Lokalizacja: Księginice Małe

Kolor antracyt w pięknym krajobrazie górskim. Ogrodzenie nieprzejrzyste, żaluzjowe zamontowane na słupkach murowanych.

ogrodzenie aluminiowe na murkachbrama przesuwne aluminiowe zbieżne

Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie

Wymienione drewniane ogrodzenie na nowoczesny wzór AL09 eco wykonany w całości z aluminium. Profile owalne ułożone na kształt żaluzji. Malowanie proszkowe na kolor brązowy (RAL8017). Obie bramy posiadają automatykę i otwierają się równocześnie po wciśnięciu przycisku na pilocie.

ogrodzenie nieprzejrzyste PK1ogrodzenie żaluzjowe nieprzejrzyste PK1

Lokalizacja: Zabrodzie

Na istniejązych murkach zamontowaliśmy ogrodzenie żaluzjowe PK1 w kolorze grafitowym (RAL 7016). Oczywiście brama automatyczna z nowoczesną lampą CAME.

ogrodzenie aluminiowe na zamówieniepodmurówka granitowa i przęsła z aluminium

Lokalizacja: Łagiewniki

Wykonane na specjalne zamówienie ułożenie lamelek poziomych o różnych wysokościach: 14, 8 i 3 cm. Dolna część ogrodzenia wykończona podmurówką granitową. Słupki w kolorze grafitowym (RAL7016), przęsła w kolorze jasnego aluminium (RAL9006).

al 26 aluminiowe

Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Jeden z nowych wzorów ogrodzeń aluminiowych na który składają się dwa profile o różnej wysokości w poziomym układzie. Ogrodzenie proste z delikatnymi prześwitami pomiędzy lamelkami tworzy doskonałą barierę zabezpieczającą domowników.

Elementy ogrodzenia:

 • brama przesuwna z automatyką
 • furtka śmietnikowa
 • furtka wejściowa
 • Lokalizacja: Wrocław

  Model ogrodzenia, które nikt nie ma w okolicy. Nowocześnie wyglądający szeroki profil aluminiowy idealnie komponuje się z architekturą wejścia oraz domu. Świetnym uzupełnieniem ogrodzenia jest zadaszenie nad furtką. W tym przypadku dla ciekawszego efektu aluminium zestawiono z betonowymi murkami z nietypową strukturą. W ten sposób uzyskano kontrast faktur. Gładkie aluminium idealnie komponuje się z chropowatym betonem. Całość wygląda nowocześnie i niezwykle interesująco.

  Lokalizacja: Opole

  Prezentujemy wyjątkowe i innowacyjne ogrodzenie, które podbija rynek w bardzo szybkim tempie. Pionowe słupy aluminiowe o przekroju 100x150mm lub 60x80mm w rozstawie 80-100mm. Jako uzupełnienie do tego modelu polecamy zestawienie z bramy przesuwne i furtki wypełnione pionowymi profilami lub pokryte pełną aluminiową blachą.

  Elementy ogrodzenia:

  1. brama przesuwna z automatyką
  2. furtka wejściowa
  3. przęsła ogrodzeniowe
  al 12

  Lokalizacja: Marcinkowice

  Kto powiedział, że ogrodzenie musi być szare lub czarne? Jeśli lubisz klasyczne rozwiązania, a tym bardziej cenisz sobie swoją wygodę i czas idealnym rozwiązaniem będzie aluminiowe ogrodzenie w kolorze drewnopodobnym. W połączeniu z bielą i czernią wygląda bardzo oryginalnie.

  Elementy ogrodzenia:

  1. brama przesuwna z automatyką
  2. furtka wejściowa
  3. furtka śmietnikowa
  4. przęsła na froncie działki

  Lokalizacja: Wrocław

  Jedna z naszych najnowszych realizacji - piękne, nowoczesne ogrodzenie aluminiowe AL23 wraz ze słupem multimedialnym zdobi nowoczesny dom we Wrocławiu.

  al23al 23

  Lokalizacja: Brzeg Dolny

  Aluminiowy, nowoczesny model cechujący się niebywałą prostotą i elegancją. Sztachetki o wysokości 30mm osadzone w odległości 20mm czynią go idealnym uzupełnieniem awangardowej architektury nowoczesnego domu. Lekkie wykończenie mimo gęstego wypełnienia wyjątkowo podkreśla walory otoczenia. Model dla osób ceniących sobie podkreślenie estetyki swojego ogrodu, ale i także nowoczesnej architektury.

  Elementy ogrodzenia:

 • brama dwuskrzydłowa z automatyką
 • furtka wejściowa
 • furtka śmietnikowa
 • Lokalizacja: Marcinkowice

  Jedna z ciekawszych naszych realizacji w ostatnich miesiącach. Ogrodzenie realizowane przez nas od podstaw - od projektu, przez produkcję po kompleksowy montaż, w tym wykonanie fundamentu na całej długości ogrodzenia. Brama i furtka pełne z blachy aluminiowej.

  Lokalizacja: Jeszkowice

  Nowoczesne a przede wszystkim minimalistyczne ogrodzenie. Zaprojektowane tak, by zapewnić prywatność. Ta realizacja składa się, aż z trzech różnych modeli, co przy dużej działce sprawdza się doskonale. Brama i dwie furtki wykonane z aluminium oraz gabion wypełniony klasycznym granitem, a także żaluzja osłaniają przed wzrokiem przechodniów i dają "intymność".

  Elementy ogrodzenia:

  1. brama przesuwna z automatyką
  2. furtka wejściowa i śmietnikowa
  3. gabiony
  4. ogrodzenie żaluzjowe
  al 05al 05

  Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

  Projektujemy indywidualnie ogrodzenia pod wymiar, inaczej mówiąc dopasujemy się swoimi wysokościami modeli np. do betonowych murków, jak w tym przypadku. Klientom spodobała się szeroka aluminiowa lamela z modelu AL05, ale żeby można go było dopasować do istniejących murków, zmniejszyliśmy lekko przerwy pomiędzy lamelami. Na zdjęciach widoczne: brama, słupek EQ, furtka i niewielkie przęsło, wszystko w kolorze RAL 7016SM.

  Elementy ogrodzenia:

  1. brama przesuwna z automatyką
  2. furtka wejściowa
  3. słupek EQ z domofonem, numerem i skrzynką na listy
  4. furtka śmietnikowa
  5. ogrodzenie panelowe proste z tyłu domu
  pełne aluminiowe ogrodzeniepełne aluminiowe ogrodzenie

  Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

  Wspaniałe zestawienie komponujące się z białym murem, dla tych, którzy cenią sobie mocno prywatność. Furtka i brama wykonane zostały z blachy aluminiowej i malowane proszkowo. Najlepszy materiał, jeśli planujesz mieć bezpieczne i w pełni samoobsługowe ogrodzenie na lata.

  Elementy ogrodzenia:

  1. brama przesuwna z automatyką
  2. furtka wejściowa z pochwytem nierdzewnym
  al 05

  Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

  Podoba ci się ogrodzenie wykonane z płyt z betonu architektonicznego? Niewątpliwie jest to niezwykle nowoczesne rozwiązanie. Dla ciekawszego efektu betonowe płyty warto połączyć z aluminiowymi panelami. W ten sposób możesz uzyskać kontrast koloru i faktur. Gładkie, czarne lub grafitowe panele aluminiowe idealnie komponują się z chropowatym, szarym betonem. Całość wygląda nowocześnie i niezwykle interesująco.

  Elementy ogrodzenia:

 • brama przesuwna z automatyką
 • furtka wejściowa
 • pełne aluminiowe ogrodzeniepełne aluminiowe ogrodzenie

  Lokalizacja: Żarniki Wrocławskie

  Pełne aluminiowe ogrodzenie zapewnia prywatność. Równa i gładka powierzchnia aluminium ma swój wyjątkowy charakter dlatego wybierając ogrodzenie aluminiowe firmy Palisada.pl mamy pewność właśnie
  estetycznego wykonania zarówno z zewnątrz jak i od środka posesji. Jako nieliczni stawiamy mocno na jakość wykonania, gwarantujemy satysfakcję z jakości użytych materiałów oraz z montażu.

  Elementy ogrodzenia:

  1. brama przesuwna z automatyką
  2. furtka wejściowa
  3. zatoczka śmietnikowa
  4. indywidualnie obudowane skrzynki elektryczne
  al 12 al 12

  Lokalizacja: Sobótka

  Nowoczesny poziomy model ogrodzenia wykonany z aluminium. Poziome profile prostokątne 82,5x22,5mm z promieniami, osadzone w specjalnych pionowych ceownikach. Brak widocznych mocowań i spawów. Standardowa odległość miedzy lamelkami ok. 30mm z możliwością zmniejszenia odległości lub stworzenia układu nieprzejrzystego. Dodatek do furtki w postaci długiego nierdzewnego pochwytu podkreśli wyjątkowość posesji. Ogrodzenie jest także solidne i bezobsługowe, gdyż aluminium malowane proszkowo, mimo że wydaje się delikatnym materiałem, kiedy jest pomalowane proszkowo nie jest narażone na rdzewienie nawet przy uszkodzeniu powłoki lakierniczej.