Pergola Nowoczesna

Wycena

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 311 72 91

Pergola Nowoczesna

Przeznaczenie: 

Cieszący się niezmiennie wysokim zainteresowaniem bestseller na rynku. Designerskie zadaszenie pokryte szklanym dachem. Jedno z najnowocześniejszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Połączenie dwóch wyjątkowych materiałów: aluminium i szkło tworzy wysoką jakość wykończenia.

Model nowoczesny zawdzięcza swój sukces dzięki systemowi modułowemu, który gwarantuje wkomponowanie do dowolnego stylu w oparciu o najbardziej wyrafinowane gusta co przekłada się na luksusowy wygląd produktu. Szkło, przez które dalej możemy spoglądać w zieleń, niebo i gwiazdy, jak również doskonałe naświetlenie tarasu tworzą uczucie wysokiego komfortu.

Produkt daje także szerokie możliwości rozbudowy o funkcje dodatkowe poprzez montaż trejaży, zabudowy aluminiowej w postaci wariantowych modeli ścianek, czy szyb przesuwnych. Kolejnym rozwiązaniem jest szklana ściana. Drzwi włącznie ze ściankami szklanymi pozwalają cieszyć się nieograniczonym widokiem bez względu na pogodę. Gustowna i lekka aluminiowa zabudowa ścianek wyróżnia pergolę z dostępnych na rynku. Oprócz modeli transparentnych oferujemy także nieprzezierne ścianki aluminiowe zabezpieczające przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jednocześnie zapewniające poczucie prywatności.
Konstrukcja pozwala na zastosowanie zadaszenia jako wolnostojącego na czterech profilach nośnych lub przyściennego na dwóch słupach podparcia. Pergola dostępna jest w kolorach RAL7016, RAL9016, RAL7024 lub RAL7040..

Pomiar

Projekt

Produkcja

Transport

Montaz

Zadowolony Klient

Galeria realizacji: 

Produkty powiązane: