Bramy czteroskrzydłowe harmonijkowe

Wycena

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 311 72 91

Bramy czteroskrzydłowe harmonijkowe

brama harmonijkowa
Przeznaczenie: 

Czteroskrzydłowe bramy harmonijkowe to nowoczesne, sprawne i wygodne w użytkowaniu rozwiązanie, które ponadto dobrze się prezentuje. Na czym dokładnie polega taka propozycja? Bramy harmonijkowe przeznaczone są do ogrodzeń, w których nie ma możliwości zastosowania bramy przesuwnej – z uwagi na szerokość działki lub bramy dwuskrzydłowej – z powodu dużego obniżenia podjazdu.
Brama harmonijkowa, nazywana również czteroskrzydłową, wyposażona jest w specjalny system umożliwiający pracę z automatyką bramową. Posiada także szereg funkcji, ułatwiających jej używanie:

  • składa się niczym harmonijka, co stwarza wiele możliwości, zapewnia wygodę i pozwala na zastosowanie bramy w miejscu, w którym inne, standardowe rozwiązania nie zdają egzaminu,
  • po otwarciu zajmuje mniej miejsca na podjeździe,
  • nie ogranicza wjazdu samochodem,
  • jest prosta i szybka w montażu (montaż nie wymaga stosowania żadnych innych mocowań, jak te przy zwykłej bramie dwuskrzydłowej),
  • prezentuje się nowocześnie i wysoce estetycznie, dobrze komponuje się z współczesną architekturą,
  • dzięki wykonaniu z aluminium jest lekka, a zarazem solidna i trwała.

Bramy harmonijkowe o dowolnych wymiarach – dla ogrodzenia Twojego domu
Bramy harmonijkowe znajdziesz w naszej ofercie w atrakcyjnych cenach. Możemy wykonać bramę praktycznie w każdym rozmiarze i zgodnie z projektem większości modeli ogrodzeń z naszej oferty. Pozwoli Ci to perfekcyjnie dopasować wybrane rozwiązanie do Twoich indywidualnych oczekiwań oraz uwarunkowań przestrzennych.
Dzięki temu, że ogrodzenia wykonujemy w pełni z aluminium, są one lekkie i nie obciążają systemu bram czetroskrzydłowych. Jest to szczególnie ważne, jeśli brama ma pracować bezawaryjnie przez wiele lat. Naszym Klientom proponujemy także możliwość wykonania bramy, jako bramy jednoskrzydłowej składanej.
Bramy harmonijkowe nie tylko projektujemy i produkujemy, ale także dowozimy na miejsce i montujemy. Działamy profesjonalnie i kompleksowo.
Skorzystaj z naszej oferty i wybierz ogrodzenie dopasowane do swojego domu!

Pomiar

Projekt

Produkcja

Transport

Montaz

Zadowolony Klient

Galeria realizacji: 

Produkty powiązane: