Realizacje dla Przemysłu

Schätzung

PALISADA.PL

ul. Grafitowa 1a

55-010 Radwanice

k/Wrocławia

+48 71 311 72 91

brama przemysłowabrama wjazdowa przemysłowa

Lokalizacja: Rzeplin

Brama wjazdowa musi pasować do pozostałych elementów ogrodzenia. Proponowane przez nas modele, malujemy proszkowo na kolory z palety RAL. W tym projekcie postawiliśmy na kolor szary antracytowy (RAL 7016), dzięki czemu brama idealnie współgra z ogrodzeniem oraz elewacją budynku.
System został wykonany z zamkniętych profili, więc jest masywny. Brama zamyka wjazd o szerokości 11 metrów, a jego wysokość wynosi 1,4 metra. Cała konstrukcja została ocynkowana ogniowo, przez co jest odporna na czynniki atmosferyczne.

panele proste grafitowepanel prosty 1830mm

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Ogrodzenia segmentowe złożone z prostych paneli, które można montować w miejscach użyteczności publicznej, dlatego też proponujemy je Klientom do grodzenia budynków biurowych oraz hal produkcyjnych.

W tym projekcie zastosowaliśmy panele o wysokości 1830 mm. W związku z tym cała konstrukcja wygląda solidnie i stanowi świetne zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi.

Kolor paneli powinien współgrać z pozostałymi elementami działki. W przypadku realizacji w Jelczu Laskowicach ogrodzenie segmentowe został zastosowany odcień ciemnoszary (RAL 7016).

brama samonośnabrama przemysłowa

Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole

Przesuwna brama wjazdowa to wygodne rozwiązanie z możliwością zastosowania pełnej automatyki. Na życzenie Klienta wykonaliśmy ogrodzenie panelowe terenu posesji wraz z praktyczną, automatyczną bramą wjazdową oraz wygodną furtką.

Głównym celem tej realizacji było stworzenie funkcjonalnego oraz szerokiego wjazdu dla maszyn na teren zakładu. Poszczególne elementy zostały dobrane i skonsultowane z Klientem, a następnie wykonane pod czujnym okiem specjalistów. Dzięki możliwości malowania ogrodzenia panelowe może być dopasowane do indywidualnych wymagań – w tym przypadku Klient zdecydował się na kolor zielony RAL 6005.

ogrodzenie aluminiowe z blachąbrama aluminiowa na osiedle

Lokalizacja: Wrocław, Gaj

Indywidualne projekty za każdym razem są dla nas wyzwaniem. Przy tej realizacji inwestor postawił na ogrodzenie aluminiowe wypełnione blachą perforowaną. Otwory w kształcie trójkątów sprawiają, że całość wygląda bardzo subtelnie, ale jednocześnie ze względu na materiał wykonania jest niebywale solidna.
Ogrodzenia aluminiowe można malować, co pozwala dopasować je do indywidualnych upodobań Klienta. W przypadku tej realizacji panele zostały pomalowane na jasny kolor, dzięki czemu idealnie odznaczają się na tle ciemnych budynków.

szlaban z brama przesuwnąszlaban z brama przesuwną i ogrodzeniem

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Do grodzenia dużych obiektów świetnie sprawdzają się ogrodzenia przemysłowe. W tym projekcie postawiliśmy na proste panele ażurowe o wysokości 1830 mm. Całe ogrodzenie osadziliśmy na podmurówce, dzięki czemu jest nieco wyższe i bardzo stabilne.

Panele w ciemnym kolorze są praktyczne, a na dodatek idealnie współgrają z pozostałymi elementami działki.

Akcentu nowoczesności dodaje automatyczna brama wjazdowa. Dla bezpieczeństwa zamontowaliśmy przed nią niezawodny szlaban firmy CAME.

barierki na zamówieniebarierka aluminiowa

Lokalizacja: Wrocław, Gaj

Na potrzeby inwestora wykonujemy pod wymiar barierki aluminiowe. Tu kotwiona na murku o wysokości 1100mm w kolorze RAL 9006.

ogrodzenie pionoweogrodzenie Centrum Sportowo-Kulturalne w Gliwicach

Lokalizacja: Gliwice

Ogrodzenie musi pasować do pozostałych elementów działki, przede wszystkim do grodzonych budynków. W tym projekcie postawiliśmy na proste ogrodzenie palisadowe, które idealnie współgra z bryłą Centrum Sportowo-Kulturalnego.

Segmenty zostały połączone metalowymi słupkami, przez co są bardzo stabilne. Panele w kolorze szarym wyglądają estetycznie i świetnie komponują się z otoczeniem. Ponadto, ogrodzenie złożone z cienkich profili przepuszcza na działkę dużą ilość światła, co sprzyja posadzonej roślinności.

brama przesuwna przemysłowabrama przesuwna automatyczna

Lokalizacja: Stanowice

Każdy prywatny teren powinien być dobrze zabezpieczony, aby nikt niepowołany nie miał do niego dostępu. Służą do tego ogrodzenia oraz bramy wjazdowe, za sprawą których wjazd na posesję i wyjazd z niej jest bezproblemowy. To szczególnie ważne w miejscach, gdzie każdego dnia brama wjazdowa jest bezustannie w ruchu. Brama przesuwna z automatyką CAME o szerokości 8 m i wysokości 1,84 m stanowi idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na niezawodności, trwałości i estetyce. Piękna – pokryta kolorem antracytowym RAL 7016 i sprawnie działająca, została wyposażona w napęd CAME BK 800.

brama automatycznaogrodzenie panelowe z bramą

Lokalizacja: Rybnik

Ogrodzenie segmentowe to świetny wybór do grodzenia działek o dużej powierzchni. Projekt w Rybniku zrealizowaliśmy na koniec 2017 roku – całe ogrodzenie wraz z bramami i furtkami ma ponad 1200 metrów długości. Jego najważniejszym elementem są proste panele o wysokości 1830 mm. Segmenty osadziliśmy na podmurówce, dzięki czemu całość jest nieco wyższa.
Ciemny kolor paneli świetnie kontraktuje z jasną podmurówką. Całe ogrodzenie wygląda estetycznie i co najważniejsze, jest bardzo solidne.

ogrodzenie salonu Toyotyogrodzenie salonu samochodowego

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Chociaż ogrodzenia panelowe zwane również segmentowymi, spotykane są najczęściej w przypadku terenów przemysłowych. Jednak nie brakuje osób, które w ten sposób grodzą swoje prywatne posesje. Ogrodzenie segmentowe jest idealne do dużych terenów, jak w omawianej realizacji, w przypadku której zastosowano klasyczne ogrodzenie panelowe przetłaczane w kolorze zielonym (RAL 6005). Ogrodzenia segmentowe są uniwersalne i jednocześnie estetyczne, trwałe, zapewniające spokój, a także brak niepożądanych gości.

Amazon ogrodzenie panelowe na Bielanach Wrocławskichogrodzenie hali magazynowej

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Ogrodzenie panelowe wokół hali zostało wykonane na niskiej podmurówce, która dodatkowo poprawia stabilność oraz wytrzymałość całej konstrukcji. W realizacji wykorzystano niski panel ogrodzeniowy, w taki sposób, aby całość prezentowała się estetycznie i miała 1,3 m wysokości.

Wysokiej jakości pręty zostały wykonane przy pomocy profesjonalnych urządzeń, dzięki czemu nie posiadają żadnych skaz. Ogrodzenie ma za zadanie wydzielenie oraz zabezpieczenie terenu hali wraz z pasem zieleni od zewnętrznego parkingu.

ogrodzenie przemysłoweogrodzenie przemysłowe panelowe

Lokalizacja: Opole

Ogrodzenie to obowiązkowy element każdej posesji – zarówno domu, jak i miejsc, w których na przykład siedzibę ma firma bądź zakład. Bardzo ważne jest, aby dobrać jak najbardziej odpowiednie, czyli wytrzymałe i dobrze komponujące się z otoczeniem. Obecnie dużą popularnością cieszy się ogrodzenie segmentowe, czego przykładem są inwestycje, np. prezentowane tu ogrodzenie panelowe o wysokości 1760 mm z paneli ocynkowanych z furtką i 7-metrową przesuwną bramą. Wykonana przez nas realizacja cechuje się dużą wytrzymałością, antykorozyjnością, a co równie ważne – pasuje do nowoczesnej oraz klasycznej architektury.

panel prostypanel 1430mm prosty

Lokalizacja: Wrocław, Gaj

Klasyczne ogrodzenie segmentowe to prosty oraz funkcjonalny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa wokół terenu prywatnego. Głównym celem naszej realizacji było spójne odgrodzenie ogródków segmentowych na terenie posesji.
Projekt zakładał perfekcyjny dobór kolorystyczny paneli ogrodzeniowych do istniejącego odcienia elewacji, biorąc również pod uwagę wszystkie wzory oraz faktury wykorzystane w elementach wykończeniowych. Płotek ma wysokość 1430 mm, a delikatny odcień szarości to kolor RAL 9006.

brama do firmypanel z bramą

Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie

Przesuwna brama wjazdowa wraz z furtką palisadową to idealne rozwiązanie dla posesji wymagających szerokich wjazdów, gdzie tradycyjne rozwiązanie byłoby mało funkcjonalne. Pomiędzy bramą a furtką zamontowano panel ogrodzeniowy, aby całość była stabilna oraz maksymalnie praktyczna.

Ogrodzenie w uniwersalnym kolorze RAL 7016 o wysokości 1560 mm to rozwiązanie idealne dla przestrzeni przemysłowych, gdzie należy odgrodzić teren zakładu lub firmy wraz z terenem zielonym od parkingu oraz ulicy.

Bramy i furtki wjazdowe wykorzystywane w naszych realizacjach, zawsze zostają zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Co więcej, poszczególne elementy ogrodzenia są montowane w solidny sposób tak, aby jak najlepiej spełniały swoje zadanie.

Trwałe i ładne

Wybór bramy i furtki w intensywnych, oryginalnych barwach z pewnością przykuwa uwagę. Tego rodzaju charakterystyczny element jest ciekawym uzupełnieniem zarówno w realizacjach ogrodzenia domów mieszkalnych, jak i terenów użyteczności publicznej. Do tej pory mieliśmy przyjemność realizacji bram i furtek m.in. w kolorze niebieskim, zielonym i żółtym.

W przypadku zabudowy wielorodzinnej najlepiej sprawdzają się ogrodzenia z pełną automatyką. Zestawy tego typu można rozbudowywać o dodatkowe pasy fotokomórek, listwę bezpieczeństwa czy wyłącznik kluczykowy. W przypadku omawianej realizacji Klient zdecydował się na bramę przesuwną z lampą ostrzegawczą.

Funkcjonalne i ładne

Ogrodzenia palisadowe może zostać pomalowane na rozmaite kolory. W projekcie Klient postawił na jasną szarość, dzięki czemu przęsła rewelacyjnie pasują do stylu, w jakim został wykończony budynek.

Ogrodzenie wykonane z siatki wcale nie musi być nudne. Aby realizacja ogrodzenia z siatki odpowiednio się prezentowała, warto osadzić je na podmurówce. Dobrym rozwiązaniem jest również posadzenie obok roślinności.

Szeroki wybór siatek ogrodzeniowych

Renomowani producenci ogrodzeń oferują siatki o różnym wykończeniu. W naszej ofercie proponujemy Klientom siatki ocynkowane ogniowo lub ocynkowane ze specjalnym powleczeniem poliestrowym. Co więcej, ogrodzenie możemy wykonać w kolorach RAL6005, RAL7024, RAL7030, RAL8017 lub RAL9005.

Ogrodzenia palisadowe świetnie sprawdzają się w przypadku dużych powierzchni. W przypadku tej realizacji Klient postawił na klasyczne, proste przęsła o zaostrzonych zakończeniach.

Skarpa to nie problem

Stawianie ogrodzenia na nierównym terenie wymaga większej pracy, jednak efekt jest niezwykle estetyczny. Klient zdecydował się na montaż paneli palisadowych na jasnej podmurówce. Podczas stawiania ogrodzenia, poszczególne przęsła zostały nieco obniżone, co zapewnia efekt estetycznego stopniowania.

ogrodzenie toru wyścigów konnychtor wyścigów konnych z ogrodzeniem

Lokalizacja: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice

Ogrodzenie z paneli przetłaczanych Vega B Light o wysokości 1530mm. Kolor biały (RAL 9016) oraz dodatkowo zabezpieczenie zewnętrznej linii toru wyścigów konnych kanatem z tworzywa.

Zdjęcia z realizacji ogrodzeń panelowych.