fbpx
Nagłówek 1 slajdu
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Kliknij tutaj
Nagłówek 2 slajdu
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Kliknij tutaj
Nagłówek 3 slajdu
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Kliknij tutaj
Voriger
Nächster

Ogrodzenie pionowe AL 27

Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu tego unikalnego ogrodzenia, które łączy doskonałą jakość, nowatorski design i niezawodną funkcjonalność.

Wyróżniające się pionowe słupy aluminiowe o przekroju 100×150 mm lub 60×80 mm w rozstawie 80-100 mm nadają ogrodzeniu solidności i wyjątkowego charakteru. W naszej ofercie znajdują się także bramy przesuwne i furtki z pełną blachą, które idealnie komponują się z całością.

Całość ogrodzenia wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, co zapewnia trwałość i profesjonalizm. Bez względu na rozmiar, nasze bramy i furtki są dostępne w dowolnych wymiarach, a przęsła mogą mieć różne długości.

Niezawodna automatyka, którą oferujemy, nie tylko ułatwia codzienną obsługę, ale także działa bezawaryjnie przez długi czas. Co najważniejsze ułatwia codzienne funkcjonowanie, dzięki aplikacji na telefon możesz sterować bramą i furtką z każdego miejsca na świecie.

Estetyka wykonania to jedna z naszych priorytetowych cech. Nasze ogrodzenie AL27 wyróżnia się prostymi krawędziami profili i możliwością wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Ten model może zostać pokryty także powłoką drewnopodobną, co doda ciepłego i naturalnego wyglądu.

Chcemy, aby nasze ogrodzenie nie tylko spełniało swoje praktyczne funkcje, ale również prezentowało się imponująco z każdej strony, zarówno od frontu jak i od strony posesji.

Model ogrodzenia AL27 w połączeniu z portalem wejściowym i płytami betonowymi o nowoczesnym i minimalistycznym designie, jest doskonałym rozwiązaniem, które podniesie prestiż Twojej nieruchomości. Jest idealny dla klientów o wysokich wymaganiach, którzy doceniają solidne wykonanie i luksusowe produkty. Nasze ogrodzenia nie tylko zapewniają funkcjonalne zabezpieczenie, ale również dodają eleganckiego wykończenia, podkreślając unikalny charakter Twojej przestrzeni.

Zobacz realizacje pionowego ogrodzenia

DLACZEGO MY? Co zyskasz kupując u nas ten produkt.

Pomiar i projekt od producenta

Jesteśmy producentem, co oznacza, że możemy zapewnić Ci kompleksową obsługę, włączając w to wykonanie pomiarów, projektu i wizualizacji 3D na najwyższym poziomie. Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego dopasowujemy nasze rozwiązania do Twoich indywidualnych wymagań.

Montaż przez doświadczoną ekipę

Gwarantujemy, że ogrodzenie zostanie zamontowane przez
naszą firmową wykwalifikowaną i doświadczoną ekipę monterską.
Dzięki temu masz pewność, że każdy detal będzie dopracowany.

Serwis gwarancyjny od producenta

Skorzystaj z naszego gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu, który jest świadczony bezpośrednio przez nas jako producenta.
Dzięki temu masz pewność, że Twoje ogrodzenie i automatyka będą zawsze działać perfekcyjnie. Nawet po kilku latach, gdy coś się wydarzy, pojawimy się z profesjonalną pomocą, by naprawić ewentualne awarie.

Cena ogrodzenia

1 000 € / metr bieżący

Zapytaj o wycenę ogrodzenia

Nasz opiekun klienta odezwie się do Ciebie.