Jak osłonić się od ulicy lub sąsiada?

Każdy potrzebuje trochę prywatności. Hałas z ulicy, wścibski sąsiad czy nieciekawa okolica. Mamy na to rozwiązania!

Gabion

Kosz z siatki zasypany kamieniami. Występują w dowolnych rozmiarach dzięki czemu możne je zaadaptować na każdym terenie. Bez problemów postawić go można na terenie spadzistym. Zalecana grubość kosza to 30 cm. Idealnie izoluje akustycznie. Możliwość wypełnienia gabionów jest praktycznie dowolna i ograniczona tylko pomysłem Inwestora.

ogrodzenie gabionowe
ogrodzenie gabion

Ogrodzenie żaluzjowe

Niedroga propozycja ogrodzenia nieprzejrzystego wykonana ze specjalnie wyprofilowanej blachy alucynkowej. Ułożenie na kształt żaluzji zapewnia prywatność. Możliwości wykonania praktycznie dowolnych wymiarów do maksymalnej szerokości 3,2 metra. Idealnie pasuje do gabionu w formie bramy przesuwnej i furtki. Nowoczesne kolory modelu PK1 jak RAL 7016, antracyt lub czarna struktura bardzo dobrze komponują się z nowoczesną architekturą.

ogrodzenie żaluzjowe
ogrodzenie żaluzja

 

Przesłony do paneli Nylofor

Produkt przeznaczony do paneli Nylofor firmy Betafence. Screeno Line to wysokiej jakości tworzywo PVC w postaci pasków montowane pionowo pomiędzy drutami panelowymi. Po zamontowaniu tworzy pełną powierzchnię zapewniającą prywatność użytkownikowi.

panele screeno line betafence
panele screeno line

Każdy z przedstawionych produktów jest dostępny w naszej ofercie wraz z montażem. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami którzy profesjonalnie doradzą i przygotują ofertę.

Dodaj komentarz