ogrodzenia aluminiowe na murku

Cena ogrodzenia. Z czego wynika róznica?

Szukając ogrodzenia swojej posesji zazwyczaj wysyłamy zapytania do kilku firm oferujących swoje produkty. Najczęściej różnice w cenach poszczególnych producentów to około 10%. Ale czy cena ogrodzenia ma wpływ na jakość?

Na pewno, tak choć czasami producenci oferujący niskie ceny ogrodzeń, po wstępnej akceptacji oferty i wpłaceniu zaliczki wymagają wyboru wielu opcji dodatkowych których w standardzie nie ma. I jak tu się nie zdecydować na przygotowanie bramy pod automatykę czy elektrozaczep do  domofonu. Kiedy już mamy kilka ofert warto sprawdzić co tak naprawdę zostało wycenione. W przypadku ogrodzeń aluminiowych różnica w porównaniu do ogrodzenia stalowego nie jest duża a zyskujemy wiele nowoczesnych rozwiązań. Watro czasem dopłacić kilka procent aby mieć ogrodzenie które przez wiele lat nie będzie powodowało problemów z korozją czy obsługą. Ogrodzenia aluminiowe firmy Palisada.pl wyposażone jest w dodatki ze stali nierdzewnej które są w standardzie i nie trzeba do nich dopłacać. Również zawiasy które są w ciągłym użyciu jeśli są wykonane ze stali nierdzewnej nie będą korodowały a furtka czy brama będzie bezproblemowo pracować. Atutem ogrodzenia aluminiowego jest też lekkość. Brama przesuwna wykonana z aluminiowej ramy nie wymaga mocnego napędu co bezpośrednio przekłada się na jego trwałość.

Pamiętajmy aby przy wyborze producenta ogrodzenia wypytać o szczegóły które są ważne by ogrodzenie służyło nam przez wiele lat.

Dodaj komentarz